U-Track logo
U-Track logo

Uitslagen Meisjes Junioren 14 Maart 2010

Eventuele fouten in de uitslag kunt U melden bij woc@u-track.nl.

Meisjes junioren D(1e jrs)
Plaats Stnr knaunr Naam geb.datum vereniging 60m Verspringen Kogelstoten ptn
1 249 527731 Tjin-A-Lim Maayke 10-1-1998 Sparta 8.71 4.37 8.35 1538 ptn
2 229 555050 Bremer C鑜ine den 17-3-1998 PEC 1910 8.92 4.35 7.37 1439 ptn
3 315 581974 Gibbes Silvana 2-3-1998 Atverni 9.24 4.01 8.42 1367 ptn
4 298 546399 Avest Willemeijn ter 18-9-1998 De Liemers 9.19 3.88 8.50 1355 ptn
5 299 588850 Golembiewski Sanne 15-3-1998 De Liemers 9.31 3.78 9.00 1339 ptn
6 254 552152 Kuckelkorn Anne-Fleur 17-6-1998 Almere '81 9.22 3.73 7.86 1286 ptn
7 285 625649 Langen Amy 31-1-1998 THOR 9.34 3.51 8.44 1251 ptn
8 211 561700 Kamara Maggy 3-1-1998 Athlos 9.46 3.85 7.39 1242 ptn
9 263 592391 Wiegel Naomi 20-3-1998 Hercules 9.24 3.66 6.88 1213 ptn
10 306 0 Spalburg Sharon 1998 AAC 9.00 3.52 6.51 1208 ptn
11 292 656143 Boodoe Rachella 29-5-1998 Phoenix 9.37 3.51 7.48 1194 ptn
12 284 0 Hartendorp Anne 20-6-1998 THOR 9.54 3.68 6.92 1167 ptn
13 228 578478 Kater Lena 3-9-1998 PEC 1910 9.72 3.67 7.30 1157 ptn
14 257 625319 Kaspers Mara 14-5-1998 Pijnenburg 9.69 3.63 7.34 1156 ptn
15 318 536072 Oud Jeanine 27-3-1998 SAV 9.94 3.81 7.12 1139 ptn
16 232 640374 Heijstee Ivanka 19-6-1998 Atverni 9.55 3.80 5.95 1131 ptn
17 210 638370 Benek Larissa 7-1-1998 Athlos 9.95 3.57 7.55 1115 ptn
18 290 553899 Cauwels Irene 14-4-1998 Suomi 9.91 3.68 7.02 1113 ptn
19 255 0 Dokman Philine 1998 Almere '81 9.81 3.82 5.51 1065 ptn
20 260 588808 Wijers Sylvana 21-10-1998 Daventria 9.97 3.59 6.55 1058 ptn
21 283 625652 Loon Veerle van 13-1-1998 THOR 9.81 3.23 7.25 1052 ptn
22 212 560884 Schoonenberg Marieke 25-2-1998 Athlos 10.14 3.73 5.91 1021 ptn
23 288 625650 Rekveld Fleur 11-3-1998 THOR 10.61 3.25 7.06 927 ptn
24 313 576043 Wit Annemiek de 29-11-1998 Atverni 10.70 3.26 6.99 912 ptn
25 264 670808 Talens Nikki 22-10-1998 U-Track 10.50 3.24 5.83 866 ptn
26 234 640385 Schaap Danique 15-12-1998 Atverni 10.68 3.27 6.09 864 ptn
27 262 585539 Willemsens Merel 18-9-1998 Phoenix 10.62 3.14 6.39 864 ptn
28 287 576480 Hoorn Daniek 24-9-1998 THOR 10.81 3.23 6.33 853 ptn
29 286 667993 Broodman Marga 30-9-1998 THOR 10.57 3.31 4.44 777 ptn
30 312 636701 Hof Myrthe van 't 27-5-1998 Atverni 10.89 2.80 6.48 765 ptn
31 289 573549 Visschedijk Roosmarijn 3-3-1998 THOR 10.90 2.95 5.32 722 ptn
32 282 648251 Lambregts Fenna 17-12-1998 THOR 10.72 2.81 4.38 653 ptn
33 316 0 Breedveld Susanne 1998 Atverni 11.23 2.88 5.04 648 ptn
34 270 599602 Korte Marilou de 17-11-1998 U-Track 11.37 2.71 4.25 541 ptn
60mh 12 deelnemer(s)
1 249 527731 Tjin-A-Lim Maayke 10-1-1998 Sparta 10.27 sec  ptn
2 263 592391 Wiegel Naomi 20-3-1998 Hercules 11.66 sec  ptn
3 229 555050 Bremer C鑜ine den 17-3-1998 PEC 1910 11.89 sec  ptn
4 298 546399 Avest Willemeijn ter 18-9-1998 De Liemers 12.11 sec  ptn
5 315 581974 Gibbes Silvana 2-3-1998 Atverni 12.17 sec  ptn
6 260 588808 Wijers Sylvana 21-10-1998 Daventria 13.12 sec  ptn
7 318 536072 Oud Jeanine 27-3-1998 SAV 13.19 sec  ptn
8 264 670808 Talens Nikki 22-10-1998 U-Track 13.65 sec  ptn
9 283 625652 Loon Veerle van 13-1-1998 THOR 13.71 sec  ptn
10 313 576043 Wit Annemiek de 29-11-1998 Atverni 14.26 sec  ptn
11 292 656143 Boodoe Rachella 29-5-1998 Phoenix 14.49 sec  ptn
12 234 640385 Schaap Danique 15-12-1998 Atverni 15.26 sec  ptn
Meisjes junioren D(2e jrs)
Plaats Stnr knaunr Naam geb.datum vereniging 60m Verspringen Kogelstoten ptn
1 274 569304 Wijck Gabri雔la van der 27-3-1997 AV Edam 8.31 4.78 9.10 1744 ptn
2 275 550944 Hendriksen Lotte 7-11-1997 Ciko '66 8.45 4.41 10.51 1707 ptn
3 305 547773 Heijdeman Keeley 9-4-1997 AAC 8.74 4.42 10.98 1670 ptn
4 240 543586 Vos Kim de 2-4-1997 PAC 8.77 4.28 9.60 1570 ptn
5 231 569311 Gemerts Laqisha 12-1-1997 NEA Volharding 8.98 4.21 10.40 1554 ptn
6 259 563362 Kammeron Yasmin 30-6-1997 Daventria 8.57 4.41 7.96 1553 ptn
7 203 553864 Koning Julia de 22-1-1997 Olympus '70 8.96 4.36 8.60 1499 ptn
8 252 512812 Pater Carolien de 25-1-1997 Avantri 9.23 4.21 10.10 1493 ptn
9 201 574863 Graat Mariska 16-3-1997 Almere '81 8.87 4.14 8.35 1460 ptn
10 204 535184 Tetteroo Eva 26-7-1997 Olympus '70 9.40 4.46 8.52 1435 ptn
11 241 527322 Weller Leideke 21-2-1997 PAC 9.33 3.79 10.19 1396 ptn
12 309 538227 Haan Kirsten de 14-10-1997 Clytoneus 9.41 3.92 9.29 1364 ptn
13 304 556705 Bergen en Henegouwen Kika van 28-8-1997 U-Track 9.08 4.46 6.04 1352 ptn
14 243 514929 Tinkhof Danielle 11-11-1997 PAC 8.85 3.82 7.33 1344 ptn
15 202 586229 Houwelingen Ilva van 11-11-1997 Parthenon 9.22 4.25 6.87 1334 ptn
16 308 0 Bohr Mo飐e 1997 AAC 9.06 3.69 8.31 1331 ptn
17 242 524019 Velde Lise van de 29-1-1997 PAC 9.39 3.59 9.30 1302 ptn
18 206 584618 Philipsen Aline 1-12-1997 Olympus '70 9.57 4.09 7.56 1280 ptn
19 281 543590 Meeuwissen Milou 31-3-1997 THOR 9.59 3.60 8.03 1205 ptn
20 226 602769 Efdee Ingeborg 7-8-1997 Leiden Atletiek 9.84 3.53 8.92 1196 ptn
21 233 667454 Graaf Silke de 1997 Atverni 9.57 3.63 7.30 1174 ptn
22 200 582468 Rossum Michelle van 26-1-1997 Almere '81 9.25 3.13 8.02 1169 ptn
23 227 560897 Efdee Marije 7-8-1997 Leiden Atletiek 9.92 3.48 8.79 1166 ptn
24 280 543597 Bus Djely 21-9-1997 THOR 9.67 3.60 7.23 1147 ptn
25 205 605790 Schrage Isabelle 11-3-1997 Olympus '70 10.07 3.69 7.71 1128 ptn
26 213 525518 Drost Ellen 9-2-1997 Athlos 10.17 3.67 6.94 1066 ptn
27 272 567290 Hoff Carmen 1997 AV Nijkerk 9.86 3.37 7.08 1062 ptn
28 295 536963 Cornelissen Zillah 21-3-1997 Nijmegen Atletiek DQ 4.22 10.71 1018 ptn
29 310 564516 Weijsters Zomer 12-2-1997 Phanos 9.06 9.10 1015 ptn
30 256 582466 Sas Denise 27-6-1997 Almere '81 10.48 3.53 7.26 1012 ptn
31 314 565765 Immink Femke 4-8-1997 Atverni 10.02 3.47 5.66 972 ptn
32 215 640393 Sassen Rune 24-9-1997 Athlos 11.21 2.76 5.97 686 ptn
33 239 552850 Eekman Stevie 19-9-1997 PAC 9.39 478 ptn
60mh 23 deelnemer(s)
1 303 517323 Smith Romy 25-1-1997 Leiden Atletiek 9.60 sec
2 297 592185 Erp Lotje van 17-2-1997 Phanos 9.76 sec
3 203 553864 Koning Julia de 22-1-1997 Olympus '70 10.35 sec
4 204 535184 Tetteroo Eva 26-7-1997 Olympus '70 10.86 sec
5 259 563362 Kammeron Yasmin 30-6-1997 Daventria 10.90 sec
6 201 574863 Graat Mariska 16-3-1997 Almere '81 11.07 sec
7 243 514929 Tinkhof Danielle 11-11-1997 PAC 11.10 sec
8 305 547773 Heijdeman Keeley 9-4-1997 AAC 11.13 sec
9 240 543586 Vos Kim de 2-4-1997 PAC 11.27 sec
10 231 569311 Gemerts Laqisha 12-1-1997 NEA Volharding 11.41 sec
11 202 586229 Houwelingen Ilva van 11-11-1997 Parthenon 11.46 sec
12 309 538227 Haan Kirsten de 14-10-1997 Clytoneus 11.53 sec
13 280 543597 Bus Djely 21-9-1997 THOR 11.56 sec
14 295 536963 Cornelissen Zillah 21-3-1997 Nijmegen Atletiek 11.85 sec
15 281 543590 Meeuwissen Milou 31-3-1997 THOR 11.89 sec
16 206 584618 Philipsen Aline 1-12-1997 Olympus '70 12.00 sec
17 275 550944 Hendriksen Lotte 7-11-1997 Ciko '66 12.08 sec
18 310 564516 Weijsters Zomer 12-2-1997 Phanos 12.24 sec
19 242 524019 Velde Lise van de 29-1-1997 PAC 12.34 sec
20 272 567290 Hoff Carmen 1997 AV Nijkerk 12.44 sec
21 200 582468 Rossum Michelle van 26-1-1997 Almere '81 12.53 sec
22 226 602769 Efdee Ingeborg 7-8-1997 Leiden Atletiek 13.06 sec
23 227 560897 Efdee Marije 7-8-1997 Leiden Atletiek 13.34 sec
Meisjes junioren C(1e jrs)
Plaats Stnr knaunr Naam geb.datum vereniging 60m Verspringen Kogelstoten ptn
1 247 514856 Kruk C閘ine van der 6-3-1996 Sparta 8.53 4.59 8.73 1639 ptn
2 269 504242 Oud Michelle 19-7-1996 SAV 8.63 4.63 8.59 1620 ptn
3 268 546205 Tholl Jaimie van 2-1-1996 AV '23 8.51 4.50 8.53 1615 ptn
4 267 510969 Jansen Luka 5-2-1996 AV '23 9.01 4.67 9.35 1592 ptn
5 261 510981 Willems Daphne 29-8-1996 AV '23 8.77 4.56 7.26 1504 ptn
6 277 524685 Kiel Esther 20-10-1996 AV Haarlem 8.88 4.46 7.42 1471 ptn
7 293 584425 Meulen Jet van der 3-6-1996 NEA Volharding 8.80 4.08 7.98 1442 ptn
8 217 515536 Bauman Rosalien 13-2-1996 Athlos 8.95 4.36 7.46 1440 ptn
9 219 584742 Jong Lieke de 17-9-1996 Athlos 8.95 4.42 7.11 1432 ptn
10 253 570165 Jaarsma Eva 13-4-1996 Lycurgus 8.87 4.40 6.80 1426 ptn
11 307 547981 Jebose Sarah 14-8-1996 AAC 8.68 4.41 5.92 1413 ptn
12 246 626160 Roosmalen Laurine van 9-7-1996 Sparta 9.50 4.15 8.51 1355 ptn
13 235 516526 Brakkee Nienke 24-6-1996 PAC 9.25 4.24 6.90 1329 ptn
14 300 657929 Bach Anneke 12-8-1996 De Liemers 9.37 4.11 6.05 1230 ptn
15 218 525519 Foppen Manon 13-1-1996 Athlos 9.24 3.60 7.14 1216 ptn
16 273 513909 Kohlen Marit 15-7-1996 Nijmegen Atletiek 9.59 3.71 7.80 1214 ptn
17 302 516807 Versloot Renske 28-1-1996 De Liemers 10.00 3.77 8.71 1208 ptn
60mh 8 deelnemer(s)
1 268 546205 Tholl Jaimie van 2-1-1996 AV '23 9.58 sec
2 307 547981 Jebose Sarah 14-8-1996 AAC 10.10 sec
3 253 570165 Jaarsma Eva 13-4-1996 Lycurgus 10.14 sec
4 269 504242 Oud Michelle 19-7-1996 SAV 10.19 sec
5 267 510969 Jansen Luka 5-2-1996 AV '23 10.65 sec
6 261 510981 Willems Daphne 29-8-1996 AV '23 11.45 sec
7 273 513909 Kohlen Marit 15-7-1996 Nijmegen Atletiek 12.12 sec
8 300 657929 Bach Anneke 12-8-1996 De Liemers 12.20 sec
Meisjes junioren C(2e jrs)
Plaats Stnr knaunr Naam geb.datum vereniging 60m Verspringen Kogelstoten ptn
1 222 524643 Brink Lieke van den 12-7-1995 Athlos 8.42 5.00 9.22 1771 ptn
2 317 526847 Wit Janine de 30-1-1995 Atverni 9.15 4.60 11.06 1633 ptn
3 207 512723 Herk Kim van 31-3-1995 Olympus '70 8.99 4.82 9.44 1631 ptn
4 208 553309 Efdee Annemieke 21-1-1995 Leiden Atletiek 8.92 4.62 9.51 1607 ptn
5 278 0 Verbruggen Evelien 1995 AV Haarlem 8.53 4.69 7.07 1571 ptn
6 276 512193 Kok Judith 30-8-1995 SAV 8.77 4.66 7.75 1553 ptn
7 237 567495 Tol Maya van 5-2-1995 PAC 8.83 4.59 7.87 1533 ptn
8 258 508755 Zwager Shehrazade de 5-6-1995 Daventria 9.03 4.40 7.41 1430 ptn
9 223 524950 Nijenhuis Karen 16-5-1995 Athlos 9.52 4.25 8.71 1381 ptn
10 225 542898 Scheepmaker Bente 11-12-1995 Athlos 10.06 3.75 7.89 1152 ptn
11 224 527415 Weber Inge 7-1-1995 Athlos 10.63 3.77 8.37 1100 ptn
12 238 541448 Tysma Fleur 11-8-1995 PAC 8.63 7.91 1038 ptn
60mh 6 deelnemer(s)
1 222 524643 Brink Lieke van den 12-7-1995 Athlos 9.92 sec
2 278 0 Verbruggen Evelien 1995 AV Haarlem 10.14 sec
3 276 512193 Kok Judith 30-8-1995 SAV 10.58 sec
4 237 567495 Tol Maya van 5-2-1995 PAC 10.62 sec
5 208 553309 Efdee Annemieke 21-1-1995 Leiden Atletiek 11.15 sec
258 508755 Zwager Shehrazade de 5-6-1995 Daventria DQ sec
Meisjes junioren B
Plaats Stnr knaunr Naam geb.datum vereniging 60m Verspringen Kogelstoten ptn
1 230 523013 Korving Kim 17-6-1994 Ilion 8.01 5.04 11.20 2128 ptn
2 236 543574 Bos Cynthia 23-1-1993 PAC 8.36 4.70 10.98 1930 ptn
3 296 575337 Lobo Miquella 23-8-1994 Ilion 8.18 4.76 8.90 1854 ptn
4 265 505853 Eerten Sacha van 29-1-1993 AV '23 8.84 4.49 8.08 1550 ptn
5 294 592464 Wagemaker Marjolein 31-10-1994 SAV 8.93 4.31 8.53 1516 ptn
6 250 494350 Vries Nathalie de 17-9-1993 Arena 8.93 4.58 7.60 1513 ptn
7 266 510968 Jansen Sammie 18-4-1993 AV '23 9.20 4.41 7.94 1433 ptn
8 279 521979 Klein Goldewijk Aniek 17-11-1994 AV Haarlem 9.34 3.65 8.83 1264 ptn
60mh 4 deelnemer(s)
1 296 575337 Lobo Miquella 23-8-1994 Ilion 9.36 sec
2 230 523013 Korving Kim 17-6-1994 Ilion 9.40 sec
3 294 592464 Wagemaker Marjolein 31-10-1994 SAV 10.62 sec
4 236 543574 Bos Cynthia 23-1-1993 PAC 11.57 sec