U-Track logo
U-Track logo

Uitslagen Jongens Junioren 14 Maart 2010

Eventuele fouten in de uitslag kunt U melden bij woc@u-track.nl.

Jongens junioren D(1e jrs)
Plaats Stnr knaunr Naam geb.datum vereniging 60m Verspringen Kogelstoten ptn
1 97 563038 Ham Thomas van den 1-8-1998 Clytoneus 8.70 4.43 7.39 1500 ptn
2 63 577821 Pauel Pim 9-7-1998 AV Haarlem 8.93 4.18 7.75 1424 ptn
3 80 556872 Trivieri Gianluca 13-1-1998 Phanos 9.11 4.37 7.47 1412 ptn
4 48 632807 Babafemi Dave 16-6-1998 Almere '81 8.79 3.88 6.99 1349 ptn
5 100 570504 Parol Corné 1998 Atverni 9.18 3.98 7.96 1348 ptn
6 81 597234 Lamraoui Aymen 15-3-1998 Phanos 9.09 4.26 6.38 1331 ptn
7 79 570986 Dijk Nick van 12-7-1998 Hercules 9.44 3.89 8.80 1328 ptn
8 6 544098 Fodi Imre 16-5-1998 Phanos 9.15 4.32 5.92 1304 ptn
9 28 694514 Steward Quincy 1998 Phanos 9.32 4.20 6.66 1294 ptn
10 62 664787 Landheer Max 11-6-1998 AV Haarlem 9.19 3.91 6.14 1228 ptn
11 95 579148 Cicilson Daniel 11-9-1998 AAC 9.37 3.93 6.57 1226 ptn
12 61 588760 Komen Jason 4-4-1998 AV Haarlem 9.51 3.87 6.91 1209 ptn
13 55 680910 Giezeman Helge 16-1-1998 U-Track 9.83 3.74 7.86 1185 ptn
14 40 624918 Metaal Devin 23-2-1998 Spark 9.78 3.80 7.47 1183 ptn
15 50 659030 Metselaar Erik 21-8-1998 Almere '81 9.40 3.88 5.88 1169 ptn
16 71 658831 Ommeren Tim van 9-10-1998 THOR 9.72 3.72 7.04 1152 ptn
17 49 557856 Bakker Jorrit 4-3-1998 Almere '81 9.48 3.84 5.97 1152 ptn
18 1415 0 Mellaard Mike 6-6-1998 Almere '81 9.41 3.70 5.95 1135 ptn
19 38 565126 Weij Freek van der 7-5-1998 Triathlon 9.73 3.70 6.28 1102 ptn
20 72 0 Hientzch Ruard 21-2-1998 THOR 9.40 3.65 5.51 1099 ptn
21 83 603306 Pols Glenn 19-6-1998 Atledo 9.80 3.47 6.80 1075 ptn
22 64 640892 Schwarz Bram 28-4-1998 AV Haarlem 9.72 3.54 5.90 1048 ptn
23 41 566462 Doorn Vincent van 28-5-1998 Spark 9.89 3.59 5.55 1009 ptn
24 94 638596 Kuijt Marin 5-1-1998 U-Track 9.99 3.61 4.89 954 ptn
25 70 625651 Rekveld Rob 11-3-1998 THOR 10.06 3.29 4.94 882 ptn
26 39 601127 Westmeijer Wesley 31-7-1998 Triathlon 10.21 2.81 6.10 838 ptn
27 8 551307 Dekker Jeroen 25-3-1998 Athlos 10.90 3.37 5.43 813 ptn
28 20 559563 Ruitenberg Jasper 23-6-1998 PEC 1910 10.77 3.06 5.57 777 ptn
29 66 662658 Wijnands Koen 20-10-1998 AV Haarlem 11.20 3.01 5.40 701 ptn
60mh 15 deelnemer(s)
79 570986 Dijk Nick van 12-7-1998 Hercules 11.35 sec
62 664787 Landheer Max 11-6-1998 AV Haarlem 12.09 sec
81 597234 Lamraoui Aymen 15-3-1998 Phanos 12.17 sec
63 577821 Pauel Pim 9-7-1998 AV Haarlem 12.20 sec
6 544098 Fodi Imre 16-5-1998 Phanos 12.25 sec
38 565126 Weij Freek van der 7-5-1998 Triathlon 12.29 sec
61 588760 Komen Jason 4-4-1998 AV Haarlem 12.38 sec
97 563038 Ham Thomas van den 1-8-1998 Clytoneus 12.48 sec
80 556872 Trivieri Gianluca 13-1-1998 Phanos 12.54 sec
64 640892 Schwarz Bram 28-4-1998 AV Haarlem 12.88 sec
40 624918 Metaal Devin 23-2-1998 Spark 12.91 sec
41 566462 Doorn Vincent van 28-5-1998 Spark 12.93 sec
83 603306 Pols Glenn 19-6-1998 Atledo 13.14 sec
20 559563 Ruitenberg Jasper 23-6-1998 PEC 1910 14.12 sec
39 601127 Westmeijer Wesley 31-7-1998 Triathlon 14.53 sec
Jongens junioren D(2e jrs)
Plaats Stnr knaunr Naam geb.datum vereniging 60m Verspringen Kogelstoten ptn
1 27 569324 Taam Rik 17-1-1997 NEA Volharding 8.05 5.39 11.35 2032 ptn
2 98 637466 Korsen Timo 29-4-1997 Suomi 9.06 4.25 9.05 1481 ptn
3 16 524642 Weerdt Neflin de 2-9-1997 Athlos 8.84 4.39 7.45 1467 ptn
4 15 531679 Visser Joost 10-1-1997 Athlos 9.01 4.23 8.65 1466 ptn
5 82 582314 Koekkoek Aron 22-4-1997 Typhoon 8.68 4.37 6.87 1462 ptn
6 37 545834 Gier Erwin de 22-2-1997 PAC 9.02 4.29 8.32 1459 ptn
7 36 549194 Dongen Dennis van 15-3-1997 PAC 9.04 4.37 8.09 1459 ptn
8 96 548248 Ouwehand Johan 11-8-1997 AV Edam 9.00 4.20 8.37 1448 ptn
9 10 591984 Feitsma Ivan 28-12-1997 Athlos 8.91 4.11 7.56 1403 ptn
10 35 653087 Bont Alex 5-6-1997 PAC 8.95 4.24 7.04 1392 ptn
11 5 558430 Pauli Stijn 13-6-1997 Leiden Atletiek 9.12 3.84 8.91 1381 ptn
12 88 582948 Bakker Stefan 4-4-1997 Suomi 9.44 3.95 8.84 1342 ptn
13 45 552655 Vries Melvin de 1-1-1997 Arena 9.06 4.07 5.94 1271 ptn
14 101 0 El Jerrai Rachid 1997 Atverni 9.07 4.00 5.47 1226 ptn
15 13 574130 Steijlen Noah 23-6-1997 Athlos 9.55 3.97 6.48 1197 ptn
16 4 551632 Haan Mischa de 6-11-1997 Leiden Atletiek 9.72 3.61 8.24 1196 ptn
17 68 636109 Sjak-Shie Sergio 8-7-1997 AV Haarlem 9.38 3.78 5.99 1159 ptn
18 85 643588 Swart Dille 11-7-1997 U-Track 9.50 3.77 6.18 1148 ptn
19
59
570627
Pol
Pim
van der
1-10-1997
Atledo
9.68
3.96
5.86
1136 ptn
20
14 574539 Veen Niek 24-6-1997 Athlos 9.73 3.60 6.95 1122 ptn
21 12 532669 Lodder Job 22-10-1997 Athlos 9.91 3.84 6.21 1097 ptn
22 86 538440 Cock van Delwijnen Quint de 21-7-1997 U-Track 9.93 3.56 6.02 1026 ptn
23 67 0 Vogel Koen 1997 AV Haarlem 9.59 3.63 4.91 1023 ptn
24 11 683177 Laenen Bram 21-4-1997 Athlos 9.42 3.38 4.88 1000 ptn
25 44 670801 Berg Melle 18-11-1997 U-Track 11.69 2.65 4.05 477 ptn
60mh 11 deelnemer(s)
16 524642 Weerdt Neflin de 2-9-1997 Athlos 10.84 sec
35 653087 Bont Alex 5-6-1997 PAC 11.12 sec
37 545834 Gier Erwin de 22-2-1997 PAC 11.27 sec
96 548248 Ouwehand Johan 11-8-1997 AV Edam 11.65 sec
27 569324 Taam Rik 17-1-1997 NEA Volharding 11.66 sec
98 637466 Korsen Timo 29-4-1997 Suomi 11.91 sec
5 558430 Pauli Stijn 13-6-1997 Leiden Atletiek 12.34 sec
59 570627 Pol Pim van der 1-10-1997 Atledo 12.43 sec
67 0 Vogel Koen 1997 AV Haarlem 12.64 sec
86 538440 Cock van Delwijnen Quint de 21-7-1997 U-Track 13.32 sec
4 551632 Haan Mischa de 6-11-1997 Leiden Atletiek 13.72 sec
Jongens junioren C(1e jrs)
Plaats Stnr knaunr Naam geb.datum vereniging 60m Verspringen Kogelstoten ptn
1 33 510375 Blok Sybren 25-6-1996 PAC 7.80 5.70 11.75 2169 ptn
2 1 559523 Leemhuis Lucas 9-2-1996 Hera 8.15 5.12 13.46 2047 ptn
3 29 552400 Bosch Bart 20-4-1996 PAC 7.82 5.23 9.23 1957 ptn
4 2 551629 Haan Maurice de 3-7-1996 Leiden Atletiek 8.29 5.15 10.92 1911 ptn
5 52 557857 Bleecke Shaquille 13-5-1996 Almere '81 8.24 4.84 11.21 1874 ptn
6 92 582122 Winiarczyk Kevin 4-3-1996 Leiden Atletiek 8.47 5.44 7.69 1766 ptn
7 34 510099 Poel Evan van de 10-7-1996 PAC 8.60 4.59 11.38 1752 ptn
8 3 562123 Gelens Frank 23-8-1996 Leiden Atletiek 8.55 4.82 9.20 1707 ptn
9 30 530721 Verwoerd Thijs 17-4-1996 PAC 8.27 5.12 6.81 1698 ptn
10 57 510962 Heide Nick 21-8-1996 AV '23 8.60 4.91 8.26 1666 ptn
11 75 543592 Lambregts Mels 30-10-1996 THOR 8.91 4.95 7.89 1592 ptn
12 93 582104 Winiarczyk Roy 4-3-1996 Leiden Atletiek 8.75 4.84 7.63 1588 ptn
13 32 524010 Elferink Pepijn 21-4-1996 PAC 8.46 4.43 7.74 1569 ptn
14 51 0 Maaren Jolan van 1996 Almere '81 8.72 4.36 8.81 1558 ptn
15
89
530032
Vrind
Sam

24-6-1996
Phanos
8.66
4.21
699
1441 ptn
16 74 527535 Snijder Eduard 14-7-1996 THOR 9.43 4.33 8.20 1387 ptn
17 31 530718 Verploegh Pepijn 9-11-1996 PAC 8.70 4.28 5.54 1359 ptn
18 77 527530 Visschedijk Niek 14-1-1996 THOR 9.21 3.93 7.75 1322 ptn
19 104 533262 Snijders Noah 15-12-1996 AV Nijkerk 9.15 4.28 5.64 1278 ptn
20 56 549750 Peters Maxim 3-10-1996 AV '23 9.08 4.09 6.04 1278 ptn
21 76 527523 Withagen Joram 17-12-1996 THOR 8.92 3.62 5.84 1202 ptn
22 91 543906 Jansen Tim 3-10-1996 De Liemers 9.81 3.54 6.65 1079 ptn
23 47 534247 Bruyne Jesse de 4-8-1996 Lycurgus 9.93 3.36 5.78 971 ptn
24 87 582105 Does Stan 24-2-1996 Leiden Atletiek DQ 4.20 9.28 945 ptn
25 17 516943 Hoving Bas 3-4-1996 Athlos 10.46 3.39 5.81 900 ptn
60mh 13 deelnemer(s)
33 510375 Blok Sybren 25-6-1996 PAC 8.92 sec
1 559523 Leemhuis Lucas 9-2-1996 Hera 9.57 sec
87 582105 Does Stan 24-2-1996 Leiden Atletiek 9.90 sec
92 582122 Winiarczyk Kevin 4-3-1996 Leiden Atletiek 10.12 sec
30 530721 Verwoerd Thijs 17-4-1996 PAC 10.59 sec
2 551629 Haan Maurice de 3-7-1996 Leiden Atletiek 10.60 sec
3 562123 Gelens Frank 23-8-1996 Leiden Atletiek 10.75 sec
93 582104 Winiarczyk Roy 4-3-1996 Leiden Atletiek 11.12 sec
31 530718 Verploegh Pepijn 9-11-1996 PAC 11.17 sec
104 533262 Snijders Noah 15-12-1996 AV Nijkerk 11.46 sec
56 549750 Peters Maxim 3-10-1996 AV '23 11.65 sec
47 534247 Bruyne Jesse de 4-8-1996 Lycurgus 11.77 sec
91 543906 Jansen Tim 3-10-1996 De Liemers 12.59 sec
Jongens junioren C(2e jrs)
Plaats Stnr knaunr Naam geb.datum vereniging 60m Verspringen Kogelstoten ptn
1 42 521502 Boumans Jeroen 16-1-1995 Sparta 7.80 6.06 11.42 2220 ptn
2 90 502633 Winden Maarten van der 21-8-1995 Haarlemmermeer 7.98 5.79 11.07 2112 ptn
3 18 508597 Weerdt Trystan de 17-7-1995 Athlos 7.78 5.75 9.61 2084 ptn
4 102 565764 Harkel Jelle ten 21-1-1995 Atverni 7.92 4.62 10.26 1861 ptn
5 43 537068 Heijnen Noah 29-3-1995 Delta Sport 7.52 4.48 8.05 1824 ptn
6 19 510396 Arkel Thomas van 15-6-1995 Athlos 8.58 4.13 6.58 1417 ptn
7 103 697702 Langen Renzo 1995 Atverni 9.37 4.00 6.63 1243 ptn
60mh 4 deelnemer(s)
18 508597 Weerdt Trystan de 17-7-1995 Athlos 8.81 sec  ptn
42 521502 Boumans Jeroen 16-1-1995 Sparta 8.87 sec  ptn
43 537068 Heijnen Noah 29-3-1995 Delta Sport 9.03 sec  ptn
19 510396 Arkel Thomas van 15-6-1995 Athlos 10.63 sec  ptn
Jongens junioren B
Plaats Stnr knaunr Naam geb.datum vereniging 60m Verspringen Kogelstoten ptn
1 84 546997 Koekkoek Gavan 18-2-1994 PAC 7.30 6.70 8.45 1847 ptn
2 78 509127 Evers Muus 30-8-1993 Hylas 7.68 5.79 9.82 1617 ptn
3 58 555181 Bien Rutger 30-1-1994 AV '23 7.76 5.78 9.73 1581 ptn
4 99 549759 Tholl Alain van 20-5-1994 AV '23 8.04 5.80 9.38 1470 ptn
5 69 588755 Zadelhoff Marnix van 13-6-1994 AV Haarlem 8.09 5.11 9.79 1324 ptn
6 60 664163 Korte Samuel de 28-1-1994 U-Track 8.20 4.25 5.82 741 ptn
7 54 509329 Zwart Jeroen 1-7-1994 Phoenix 0 ptn
60mh 4 deelnemer(s)
58 555181 Bien Rutger 30-1-1994 AV '23 8.98 sec
99 549759 Tholl Alain van 20-5-1994 AV '23 9.13 sec
60 664163 Korte Samuel de 28-1-1994 U-Track 14.35 sec
69 588755 Zadelhoff Marnix van 13-6-1994 AV Haarlem DQ sec c
12 oktober 2013