PHEIDIPPIDESLOOP, U-TRACK, UTRECHT, 26 OKTOBER 2013
             UITSLAGENLIJST - ETAPPE 1 - PHEIDIPPIDESLOOP 2013
26-10-2013 20:34                                                     Pag: 1

Uits  StNr  Naam                       Ploeg                 GbJr  Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
----  ----  -------------------------  --------------------  ----  -----  --------  ------  -------
   1   138  Ard Vlooswijk              Rust Half Weinig erg        Et1       24:18  16,790     3:34
   2   118  Iwan Breton                Fit, Fitter                 Et1       25:15  16,158     3:42
   3   151  Arthur Somers              De Mengelmoes Team 1        Et1       25:57  15,723     3:48
   4   141  Jeroen Swildens            Hellas Angels               Et1       25:59  15,702     3:49
   5   148  Floris van den Broek       Phoenix                     Et1       26:11  15,582     3:51
   6   122  Sjoerd Rammelt             Plekken der moeite          Et1       26:26  15,435     3:53
   7   163  Christian Loeffen          KICKIN ASSphalt             Et1       27:00  15,111     3:58
   8   149  Ruud Smit                  Universiteitsbibliot        Et1       27:05  15,065     3:58
   9   144  Tom Jilbert                Aurea mediocritas           Et1       27:28  14,854     4:02
  10   153  Hans van Veen              Rent Voetenwerk             Et1       27:31  14,827     4:02
  11   106  Pieter Bult                Rust Een Weinig             Et1       27:35  14,792     4:03
  12   104  Alex Meeldijk              Team 180                    Et1       27:37  14,774     4:03
  13   123  Daan Dekker                De Japies                   Et1       28:11  14,477     4:08
  14   165  Rina Zijgers               Last Minute Chicks          Et1       28:13  14,460     4:08
  15   107  Peter van den Broek        Rust Twee Weinig            Et1       28:22  14,383     4:10
  16   129  Marcel de Jeu              Smikkelperen                Et1       29:03  14,045     4:16
  17   113  Geert Ramakers             BrainTrain                  Et1       29:29  13,838     4:20
  18   135  Rene van Roij              Random Walkers              Et1       29:31  13,823     4:20
  19   146  Rick Hennekam              Linea recta                 Et1       29:56  13,630     4:24
  20   137  Robert Harmsen             Green Energy                Et1       30:00  13,600     4:24
  21   116  Erik de Bruin              P.W.L.C                     Et1       30:07  13,547     4:25
  22   111  Tjeerd Oppedijk            Heb je wel gehoord v        Et1       30:34  13,348     4:29
  23   143  Chen Wei                   IMAU Hunters                Et1       30:45  13,268     4:31
  24   152  Giel Zwaag                 De Mengelmoes Team 2        Et1       30:59  13,168     4:33
  25   154  René Kwant                 Corne's cornies             Et1       31:01  13,154     4:33
  26   121  Emiel Schulze              Koningsweg                  Et1       31:41  12,877     4:39
  27   126  Hans Morsink               Bankster Squad              Et1       31:46  12,844     4:40
  28   147  Jos Warmerdam              EcoRunners                  Et1       31:47  12,837     4:40
  29   156  Freek Kraan                REactive Houten 1           Et1       31:49  12,823     4:40
  30   112  Bram van Ginneken          WASISSIEOFISIESSIE          Et1       31:52  12,803     4:41
  31   157  Jan Bubberman              REactive Houten 2           Et1       31:54  12,790     4:41
  32   145  Jose Mogollon              Curro quia absurdum         Et1       32:02  12,737     4:42
  33   132  Thomas Hagenaars           Cytomegaloop Virus I        Et1       32:03  12,730     4:42
  34   127  Ad Huffels                 Bank Run                    Et1       32:05  12,717     4:43
  35   105  Margriet Annema            Annema loop groep           Et1       32:06  12,710     4:43
  36   131  Myrthe Haagsma             Hmmm lekker pepernot        Et1       32:06  12,710     4:43
  37   158  Peter Curver               THE PHEIDIPPI-LOZEN         Et1       32:09  12,691     4:43
  38   136  Irenka van den Hout        MVO Nederland               Et1       32:34  12,528     4:47
  39   160  Hans de Wolff              Triodos Bank 1              Et1       32:35  12,522     4:47
  40   164  Nico van Velzen            REactive runners            Et1       32:41  12,483     4:48
  41   128  Karst Neervoort            BD&S Too Fast               Et1       32:55  12,395     4:50
  42   109  Herman van Rooijen         Waterlopers                 Et1       33:04  12,339     4:51
  43   142  Kristine Kofman            De zoete kadetjes           Et1       33:06  12,326     4:52
  44   117  Gert van der Bijl          Wij gaan voor Goed G        Et1       33:42  12,107     4:57
  45   120  Louk Snoeren               DJ Flesh                    Et1       33:56  12,024     4:59
  46   155  Eugene Katrukha            Kruytjes mix                Et1       34:07  11,959     5:01
  47   108  Dries Schuwer              Dijklopers                  Et1       34:12  11,930     5:01
  48   159  Gerrit van Voorst          THE PHEIDIPPI-DOZEN         Et1       34:21  11,878     5:03

PHEIDIPPIDESLOOP, U-TRACK, UTRECHT, 26 OKTOBER 2013 UITSLAGENLIJST - ETAPPE 1 - PHEIDIPPIDESLOOP 2013 26-10-2013 20:34 Pag: 2 Uits StNr Naam Ploeg GbJr Categ Tijd Km/Uur Tijd/Km ---- ---- ------------------------- -------------------- ---- ----- -------- ------ ------- 49 103 Gilles Gerth Coureurs de Tour de Et1 34:25 11,855 5:03 50 102 Jos Rutten recht rent Et1 34:51 11,707 5:07 51 139 Jacques Hazelzet Gemeente Utrecht Et1 36:52 11,067 5:25 52 161 Gerda Abcouwer Triodos Bank 2 Et1 37:24 10,909 5:30 53 150 Teus den Hollander Trecho Toppers Et1 37:26 10,899 5:30 54 140 Fieke Boschman Team QWOP Et1 37:29 10,885 5:30 55 119 Tineke Doedens Fitter, Fitst Et1 38:07 10,704 5:36 56 133 Tiffany Mom in Balance Et1 38:32 10,588 5:40 57 124 Ruud Verhoef Ron Clarke Runners Et1 39:25 10,351 5:47 58 114 Myrthe Niens "Team ""Ariane""" Et1 39:56 10,217 5:52 59 125 Janneke van Lith Plato's Platvoeten Et1 40:07 10,170 5:53 60 101 Joerie Loois Team LL Et1 40:30 10,074 5:57 61 110 Gysèle De olympische gedach Et1 40:36 10,049 5:58 62 130 Andries Temme VU ECOLOGY Et1 41:57 9,726 6:10 63 134 Nici van 't End KSI, Koplopers in So Et1 44:01 9,269 6:28 64 115 Jolanda van Zwieten Natuur & Milieu Et1 44:19 9,206 6:31 65 162 Michelle Slot Triodos Bank 3 Et1 45:06 9,047 6:37