PHEIDIPPIDESLOOP 2021, U-TRACK, UTRECHT, 30 OKTOBER 2021
             UITSLAGENLIJST - ETAPPE 1 - PHEIDIPPIDESLOOP 2021
30-10-2021 12:56                                                     Pag: 1

Uits  StNr  Naam                       Ploeg                 GbJr  Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
----  ----  -------------------------  --------------------  ----  -----  --------  ------  -------
   1   127  Malte Stockhausen          Veel sneller dan dri        Et1       22:12  18,378     3:15
   2   132  William Knol               U-Track Running Team        Et1       22:20  18,269     3:17
   3   124  Arjen van der Logt         Team Borm                   Et1       22:47  17,908     3:21
   4   133  Jasper Bloks               U-Track Running Team        Et1       24:33  16,619     3:36
   5   126  Sander Looymans            Runnersworld Galgenw        Et1       25:34  15,958     3:45
   6   114  Sietse Weerkamp            Loopgroep Bunnik tea        Et1       26:08  15,612     3:50
   7   115  Klaasjan Holwerda          Loopgroep Bunnik Tea        Et1       26:23  15,464     3:52
   8   121  Floris van Loo             P.W.L.C. TEAM 1             Et1       27:23  14,900     4:01
   9   106  Neville Magielse           Team LMR                    Et1       28:04  14,537     4:07
  10   113  Irene Paassen              Drost heeft Dorst!          Et1       28:07  14,511     4:08
  11   109  Herman Couperus            Athlos Running Team         Et1       28:12  14,468     4:08
  12   134  David van Kuik             U-Track Running 3           Et1       28:25  14,358     4:10
  13   131  Danny Tessels              De Gele Trein               Et1       28:44  14,200     4:13
  14   111  Richard van Galen          Daar zijn de peperno        Et1       29:15  13,949     4:18
  15   102  Nick Weijers               Team KWBS                   Et1       29:24  13,878     4:19
  16   117  Bram van Ginneken          Wasisi                      Et1       29:47  13,699     4:22
  17   118  Diederick Aarendonk        Rust een weinig             Et1       30:32  13,362     4:29
  18   122  Johan Smits                P.W.L.C. TEAM 2             Et1       31:20  13,021     4:36
  19   116  Marieke Gimbel             The Magnificent Seve        Et1       31:41  12,877     4:39
  20   107  Vera Endeman               LMR op zondag               Et1       31:48  12,830     4:40
  21   123  Wouter Heetman             Treximo Hardloopgroe        Et1       31:57  12,770     4:41
  22   119  Gert Doornebal             Rust een beetje             Et1       32:28  12,567     4:46
  23   125  Joline                     Hellas - de newbies         Et1       32:56  12,389     4:50
  24   128  Appy Sluijs                Magic in misery             Et1       33:27  12,197     4:55
  25   129  Ike Breeman                Met Vallen en Opstaa        Et1       34:18  11,895     5:02
  26   110  Wietske                    Zo kan het ook              Et1       34:34  11,803     5:05
  27   108  Tessa Mom                  Trammer                     Et1       35:20  11,547     5:11
  28   103  Ruben Balk                 QWOP                        Et1       37:25  10,904     5:30
  29   120  Léontien de Ridder         De Blauwtjes                Et1       37:34  10,861     5:31
  30   105  Mariëlle van Vliet         Op één veen kan je n        Et1       38:00  10,737     5:35
  31   104  Fieke Boschman             QWOPWOPWOP                  Et1       38:58  10,470     5:43
  32   112  Astrid                     Run-Inn Woensdagavon        Et1       39:15  10,395     5:46
  33   130  Niels de Hoog              Loopgroep Julianapar        Et1       39:30  10,329     5:48
  34   101  Willemijn Wilms            Annema loopgroep            Et1       39:45  10,264     5:50