PHEIDIPPIDESLOOP 2021, U-TRACK, UTRECHT, 30 OKTOBER 2021
             UITSLAGENLIJST - ETAPPE 2 - PHEIDIPPIDESLOOP 2021
30-10-2021 13:35                                                     Pag: 1

Uits  StNr  Naam                       Ploeg                 GbJr  Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
----  ----  -------------------------  --------------------  ----  -----  --------  ------  -------
   1   206  Leon Graumans              Team LMR                    Et2       22:48  17,895     3:21
   2   224  Ineke van Koldam           Team Borm                   Et2       23:44  17,191     3:29
   3   232  Stijn Verheij              U-Track Running Team        Et2       24:10  16,883     3:33
   4   227  Niels van Helmond          Veel sneller dan dri        Et2       24:58  16,342     3:40
   5   233  Mihaly Desposito           U-Track Running Team        Et2       25:54  15,753     3:48
   6   225  Guido                      Hellas - de newbies         Et2       26:03  15,662     3:49
   7   234  Finn van Eck               U-Track Running 3           Et2       26:20  15,494     3:52
   8   221  Daniël Hendrikse           P.W.L.C. TEAM 1             Et2       27:19  14,936     4:01
   9   217  Brendan Vastenhouw         Wasisi                      Et2       27:50  14,659     4:05
  10   226  Kalleigh van den Hemel     Runnersworld Galgenw        Et2       28:46  14,183     4:13
  11   216  Karin Gorter               The Magnificent Seve        Et2       29:07  14,013     4:16
  12   207  Gerben de Vries            LMR op zondag               Et2       29:14  13,957     4:17
  13   215  Jeroen Bijl                Loopgroep Bunnik Tea        Et2       29:23  13,885     4:19
  14   213  Ashley Irvine-Smith        Drost heeft Dorst!          Et2       29:48  13,691     4:22
  15   203  Bas Mulders                QWOP                        Et2       29:55  13,638     4:23
  16   214  Mark de Groot              Loopgroep Bunnik tea        Et2       30:12  13,510     4:26
  17   209  Bahar Luxembourg           Athlos Running Team         Et2       30:25  13,414     4:28
  18   222  Wouter Hageman             P.W.L.C. TEAM 2             Et2       31:02  13,147     4:33
  19   204  Onno Treep                 QWOPWOPWOP                  Et2       31:57  12,770     4:41
  20   211  Paul de Ridder             Daar zijn de peperno        Et2       33:05  12,332     4:51
  21   231  Nienke Heida               De Gele Trein               Et2       33:23  12,222     4:54
  22   228  Alice Stuart-Lee           Magic in misery             Et2       33:34  12,155     4:56
  23   223  Alexa Dutilh               Treximo Hardloopgroe        Et2       34:53  11,696     5:07
  24   205  Harald de Haan             Op één veen kan je n        Et2       35:50  11,386     5:16
  25   202  Rony Weijers               Team KWBS                   Et2       36:13  11,266     5:19
  26   208  Anita Opheij               Trammer                     Et2       36:44  11,107     5:24
  27   219  Ed Geerlings               Rust een beetje             Et2       37:05  11,002     5:27
  28   210  Gaby                       Zo kan het ook              Et2       37:46  10,803     5:33
  29   229  Fenghao Liu                Met Vallen en Opstaa        Et2       37:52  10,775     5:34
  30   212  Emiel                      Run-Inn Woensdagavon        Et2       39:30  10,329     5:48
  31   230  Harmke Hiddink             Loopgroep Julianapar        Et2       40:01  10,196     5:53
  32   201  Marijke de Boer            Annema loopgroep            Et2       40:05  10,179     5:53
  33   220  Paul Dijkstra              De Blauwtjes                Et2       40:24  10,099     5:56
  34   218  Michael Koopman            Rust een weinig             Et2       42:35   9,581     6:15