PHEIDIPPIDESLOOP 2021, U-TRACK, UTRECHT, 30 OKTOBER 2021
             UITSLAGENLIJST - ETAPPE 3 - PHEIDIPPIDESLOOP 2021
30-10-2021 13:50                                                     Pag: 1

Uits  StNr  Naam                       Ploeg                 GbJr  Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
----  ----  -------------------------  --------------------  ----  -----  --------  ------  -------
   1   332  Michelle Terwiel           U-Track Running Team        Et3       16:09  15,232     3:56
   2   327  Joep van Dijk              Veel sneller dan dri        Et3       16:19  15,077     3:58
   3   324  Peter Pereboom             Team Borm                   Et3       16:25  14,985     4:00
   4   318  Thomas Luttikhold          Rust een weinig             Et3       16:38  14,790     4:03
   5   316  Gerrieke Grootemarsink     The Magnificent Seve        Et3       17:03  14,428     4:09
   6   333  Marcela Rados              U-Track Running Team        Et3       17:23  14,151     4:14
   7   321  Carolien Verschure         P.W.L.C. TEAM 1             Et3       17:39  13,938     4:18
   8   311  Nisha Alberts              Daar zijn de peperno        Et3       18:21  13,406     4:28
   9   307  Nathalie Brendenburg       LMR op zondag               Et3       18:32  13,273     4:31
  10   319  Idse van der Schoot        Rust een beetje             Et3       18:43  13,143     4:33
  11   306  Merlijn de Bakker          Team LMR                    Et3       18:49  13,074     4:35
  12   331  Anyk Warmerdam             De Gele Trein               Et3       18:53  13,027     4:36
  13   334  Silke Mahlmann             U-Track Running 3           Et3       19:19  12,735     4:42
  14   308  Ruud Mom                   Trammer                     Et3       19:31  12,605     4:45
  15   326  Inge Boele                 Runnersworld Galgenw        Et3       19:38  12,530     4:47
  16   309  Annet van Zeijts           Athlos Running Team         Et3       19:50  12,403     4:50
  17   322  Inge van Elderen           P.W.L.C. TEAM 2             Et3       20:24  12,059     4:58
  18   314  Jessica Bohm               Loopgroep Bunnik tea        Et3       20:32  11,981     5:00
  19   325  Dagmar                     Hellas - de newbies         Et3       20:42  11,884     5:02
  20   303  René Bloemink              QWOP                        Et3       21:08  11,640     5:09
  21   315  Angelique Reitsema         Loopgroep Bunnik Tea        Et3       21:20  11,531     5:12
  22   328  Emilia Jarochowska         Magic in misery             Et3       21:40  11,354     5:17
  23   323  Fransien Lukkezen          Treximo Hardloopgroe        Et3       21:47  11,293     5:18
  24   313  Britt Vervoort             Drost heeft Dorst!          Et3       21:51  11,259     5:19
  25   312  Marjolijn                  Run-Inn Woensdagavon        Et3       21:59  11,190     5:21
  26   317  Shirley Baert              Wasisi                      Et3       23:02  10,680     5:37
  27   310  Edith                      Zo kan het ook              Et3       23:21  10,535     5:41
  28   304  Noor Spanjaard             QWOPWOPWOP                  Et3       23:34  10,438     5:44
  29   320  Helma de Hollander         De Blauwtjes                Et3       24:31  10,034     5:58
  30   329  Lauriane Vilmin            Met Vallen en Opstaa        Et3       24:35  10,007     5:59
  31   301  Jan Anne Annema            Annema loopgroep            Et3       25:07   9,794     6:07
  32   302  Wouter Klene               Team KWBS                   Et3       25:56   9,486     6:19
  33   330  Suzanne Hakkenberg         Loopgroep Julianapar        Et3       26:54   9,145     6:33
  34   305  Denise Maljers             Op één veen kan je n        Et3       27:24   8,978     6:40