PHEIDIPPIDESLOOP 2021, U-TRACK, UTRECHT, 30 OKTOBER 2021
             UITSLAGENLIJST - ETAPPE 4 - PHEIDIPPIDESLOOP 2021
30-10-2021 14:57                                                     Pag: 1

Uits  StNr  Naam                       Ploeg                 GbJr  Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
----  ----  -------------------------  --------------------  ----  -----  --------  ------  -------
   1   424  Jelle Bulens               Team Borm                   Et4       22:51  17,856     3:21
   2   425  Laurens                    Hellas - de newbies         Et4       22:52  17,843     3:21
   3   432  Daan Dekker                U-Track Running Team        Et4       24:52  16,408     3:39
   4   433  Iker Bruggink              U-Track Running Team        Et4       25:03  16,287     3:41
   5   416  Jaap Vink                  The Magnificent Seve        Et4       25:07  16,244     3:41
   6   431  Pieter Knops               De Gele Trein               Et4       25:24  16,063     3:44
   7   427  Niels de Winter            Veel sneller dan dri        Et4       25:29  16,010     3:44
   8   426  Wijnand van der Bok        Runnersworld Galgenw        Et4       25:41  15,886     3:46
   9   434  Lennart Nap                U-Track Running 3           Et4       25:55  15,743     3:48
  10   408  Martin Mom                 Trammer                     Et4       26:50  15,205     3:56
  11   409  Ferry Vonk                 Athlos Running Team         Et4       27:35  14,792     4:03
  12   405  Willem Dabekaussen         Op één veen kan je n        Et4       27:42  14,729     4:04
  13   423  Wim Ummels                 Treximo Hardloopgroe        Et4       28:57  14,093     4:15
  14   404  Jochem Bongaerts           QWOPWOPWOP                  Et4       30:40  13,304     4:30
  15   421  Tim Rosendahl              P.W.L.C. TEAM 1             Et4       31:03  13,140     4:33
  16   406  Oka Arntzen                Team LMR                    Et4       31:22  13,007     4:36
  17   428  Hao Wang                   Magic in misery             Et4       31:29  12,959     4:37
  18   417  Hans Peeters               Wasisi                      Et4       31:56  12,777     4:41
  19   411  Hans van Megen             Daar zijn de peperno        Et4       32:11  12,677     4:43
  20   415  Rijk van de Hoef           Loopgroep Bunnik Tea        Et4       32:28  12,567     4:46
  21   407  Sander Reuderink           LMR op zondag               Et4       33:15  12,271     4:53
  22   419  Josan Tielen               Rust een beetje             Et4       33:18  12,252     4:53
  23   422  Dennis van Ravenhorst      P.W.L.C. TEAM 2             Et4       34:52  11,702     5:07
  24   413  Pim Zonneveld              Drost heeft Dorst!          Et4       35:17  11,564     5:11
  25   414  Jan Roording               Loopgroep Bunnik tea        Et4       35:48  11,397     5:15
  26   410  Vera                       Zo kan het ook              Et4       36:08  11,292     5:18
  27   429  Lex Bouwman                Met Vallen en Opstaa        Et4       36:15  11,255     5:19
  28   412  Joanne                     Run-Inn Woensdagavon        Et4       37:36  10,851     5:31
  29   403  Coert van Gemeren          QWOP                        Et4       38:13  10,676     5:37
  30   401  Gerlof de Boer             Annema loopgroep            Et4       38:59  10,466     5:43
  31   418  Erna Couperus              Rust een weinig             Et4       39:21  10,368     5:47
  32   420  Nico Mak                   De Blauwtjes                Et4       39:57  10,213     5:52
  33   430  Anne Kets                  Loopgroep Julianapar        Et4       40:01  10,196     5:53
  34   402  Marlieke Klene             Team KWBS                   Et4       41:21   9,867     6:04