PHEIDIPPIDESLOOP 2021, U-TRACK, UTRECHT, 30 OKTOBER 2021
             UITSLAGENLIJST - ETAPPE 5 - PHEIDIPPIDESLOOP 2021
30-10-2021 15:24                                                     Pag: 1

Uits  StNr  Naam                       Ploeg                 GbJr  Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
----  ----  -------------------------  --------------------  ----  -----  --------  ------  -------
   1   531  Bertram Flier              De Gele Trein               Et5       15:11  16,202     3:42
   2   524  Eartha Weber               Team Borm                   Et5       15:35  15,786     3:48
   3   532  Ines van den Berg          U-Track Running Team        Et5       16:32  14,879     4:01
   4   526  Mariska van Sprundel       Runnersworld Galgenw        Et5       17:16  14,247     4:12
   5   521  Pamela Mulder              P.W.L.C. TEAM 1             Et5       17:42  13,898     4:19
   6   533  Maureen van Solinge        U-Track Running Team        Et5       17:44  13,872     4:19
   7   523  Jasper Ludolph             Treximo Hardloopgroe        Et5       17:56  13,717     4:22
   8   511  Cees Pierik                Daar zijn de peperno        Et5       18:08  13,566     4:25
   9   514  Anja van Mourik            Loopgroep Bunnik tea        Et5       18:16  13,467     4:27
  10   516  Nicole van Klink           The Magnificent Seve        Et5       18:27  13,333     4:30
  11   534  Jente Blok                 U-Track Running 3           Et5       18:28  13,321     4:30
  12   508  Esmee Kelder               Trammer                     Et5       18:59  12,959     4:37
  13   515  Saskia te Velde            Loopgroep Bunnik Tea        Et5       19:04  12,902     4:39
  14   506  Evelien van de Glind       Team LMR                    Et5       19:30  12,615     4:45
  15   509  Geert de Lange             Athlos Running Team         Et5       19:31  12,605     4:45
  16   528  Junjie Wang                Magic in misery             Et5       19:51  12,393     4:50
  17   504  Camiel Jalink              QWOPWOPWOP                  Et5       19:54  12,362     4:51
  18   522  Henriëtte de Hoog          P.W.L.C. TEAM 2             Et5       20:20  12,098     4:57
  19   507  Maaike Roelofs             LMR op zondag               Et5       20:37  11,932     5:01
  20   513  Cala Rios                  Drost heeft Dorst!          Et5       21:02  11,696     5:07
  21   527  Marinka Elbertsen          Veel sneller dan dri        Et5       21:25  11,486     5:13
  22   519  Anne Pouw                  Rust een beetje             Et5       21:47  11,293     5:18
  23   510  Renske                     Zo kan het ook              Et5       22:14  11,064     5:25
  24   529  Emily Koenders             Met Vallen en Opstaa        Et5       23:08  10,634     5:38
  25   525  Lieke                      Hellas - de newbies         Et5       23:54  10,293     5:49
  26   512  Mirjam                     Run-Inn Woensdagavon        Et5       23:56  10,279     5:50
  27   505  Alwina Hoving              Op één veen kan je n        Et5       23:58  10,264     5:50
  28   518  Derk de Haan               Rust een weinig             Et5       23:58  10,264     5:50
  29   517  Anna Jonkman               Wasisi                      Et5       24:18  10,123     5:55
  30   520  Josee Hansen               De Blauwtjes                Et5       25:03   9,820     6:06
  31   503  Maaike Brinkhof            QWOP                        Et5       26:15   9,371     6:24
  32   502  Peter Bos                  Team KWBS                   Et5       27:03   9,094     6:35
  33   501  Liesbeth de Boer           Annema loopgroep            Et5       28:08   8,744     6:51
  34   530  Carla Koetsier             Loopgroep Julianapar        Et5       34:42   7,089     8:27