PHEIDIPPIDESLOOP 2021, U-TRACK, UTRECHT, 30 OKTOBER 2021
             UITSLAGENLIJST - ETAPPE 6 - PHEIDIPPIDESLOOP 2021
30-10-2021 15:43                                                     Pag: 1

Uits  StNr  Naam                       Ploeg                 GbJr  Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
----  ----  -------------------------  --------------------  ----  -----  --------  ------  -------
   1   624  Siem Uittenhout            Team Borm                   Et6       24:05  16,941     3:32
   2   632  Aloi Bode                  U-Track Running Team        Et6       25:05  16,266     3:41
   3   608  Rob Michiels               Trammer                     Et6       25:46  15,834     3:47
   4   633  Yman Sayed                 U-Track Running Team        Et6       26:59  15,120     3:58
   5   616  Lars Veldboom              The Magnificent Seve        Et6       27:01  15,102     3:58
   6   626  Michel van Kats            Runnersworld Galgenw        Et6       27:13  14,991     4:00
   7   621  Florian Krouwel            P.W.L.C. TEAM 1             Et6       28:20  14,400     4:10
   8   618  Paul Krijger               Rust een weinig             Et6       28:28  14,333     4:11
   9   614  Denis Samuels              Loopgroep Bunnik tea        Et6       28:33  14,291     4:11
  10   606  Johan Willems              Team LMR                    Et6       28:43  14,208     4:13
  11   634  Jack van der Walle         U-Track Running 3           Et6       28:58  14,085     4:15
  12   611  Hanka de Bruin             Daar zijn de peperno        Et6       29:05  14,029     4:16
  13   627  Wytze Lenstra              Veel sneller dan dri        Et6       29:30  13,831     4:20
  14   609  Paul van den Berg          Athlos Running Team         Et6       30:28  13,392     4:28
  15   613  Lars Custers               Drost heeft Dorst!          Et6       30:47  13,254     4:31
  16   619  Loek Knijff                Rust een beetje             Et6       30:48  13,247     4:31
  17   631  Vera Versteegh             De Gele Trein               Et6       30:52  13,218     4:32
  18   623  Maarten Hoedjes            Treximo Hardloopgroe        Et6       31:26  12,980     4:37
  19   622  Lars Heemstra              P.W.L.C. TEAM 2             Et6       31:31  12,946     4:38
  20   615  Geert Ramakers             Loopgroep Bunnik Tea        Et6       31:56  12,777     4:41
  21   617  Thijs van Osch             Wasisi                      Et6       32:16  12,645     4:44
  22   602  Gerben Schooneveldt        Team KWBS                   Et6       32:37  12,509     4:47
  23   625  Jeroen                     Hellas - de newbies         Et6       32:41  12,483     4:48
  24   603  Sander van Kasteel         QWOP                        Et6       33:23  12,222     4:54
  25   628  Martin Ziegler             Magic in misery             Et6       35:17  11,564     5:11
  26   607  Roos Scholkes              LMR op zondag               Et6       36:34  11,158     5:22
  27   605  Tamara vam de Ven          Op één veen kan je n        Et6       37:44  10,813     5:32
  28   610  Maarten                    Zo kan het ook              Et6       38:23  10,630     5:38
  29   630  Niels Borst                Loopgroep Julianapar        Et6       38:32  10,588     5:40
  30   612  Joke                       Run-Inn Woensdagavon        Et6       40:00  10,200     5:52
  31   604  Edwin Otten                QWOPWOPWOP                  Et6       41:05   9,931     6:02
  32   629  Xiaochen Liu               Met Vallen en Opstaa        Et6       41:06   9,927     6:02
  33   620  Nico de Jonge              De Blauwtjes                Et6       41:35   9,812     6:06
  34   601  Margriet Wilms             Annema loopgroep            Et6       45:42   8,928     6:43