PHEIDIPPIDESLOOP 2021, U-TRACK, UTRECHT, 30 OKTOBER 2021
             UITSLAGENLIJST - ETAPPE 7 - PHEIDIPPIDESLOOP 2021
30-10-2021 16:29                                                     Pag: 1

Uits  StNr  Naam                       Ploeg                 GbJr  Categ  Tijd      Km/Uur  Tijd/Km
----  ----  -------------------------  --------------------  ----  -----  --------  ------  -------
   1   732  Jelle van der Schoot       U-Track Running Team        Et7       22:31  18,120     3:18
   2   726  Wouter Heinrich            Runnersworld Galgenw        Et7       22:50  17,869     3:21
   3   724  Cas Wille                  Team Borm                   Et7       23:00  17,739     3:22
   4   733  Elwin van den Breejen      U-Track Running Team        Et7       25:51  15,783     3:48
   5   714  Lennart de Vos             Loopgroep Bunnik tea        Et7       26:53  15,177     3:57
   6   719  Koen Couperus              Rust een beetje             Et7       27:09  15,028     3:59
   7   721  Ruben van Kooten Niekerk   P.W.L.C. TEAM 1             Et7       27:17  14,954     4:00
   8   715  Wiebe Borren               Loopgroep Bunnik Tea        Et7       27:31  14,827     4:02
   9   734  Twan de Koning             U-Track Running 3           Et7       28:12  14,468     4:08
  10   704  Vincent Tunru              QWOPWOPWOP                  Et7       28:29  14,324     4:11
  11   708  Maik van de Pas            Trammer                     Et7       28:32  14,299     4:11
  12   716  Bert Kamphorst             The Magnificent Seve        Et7       28:46  14,183     4:13
  13   729  Tobias Agterhuis           Met Vallen en Opstaa        Et7       28:50  14,150     4:14
  14   727  Margriet Lantink           Veel sneller dan dri        Et7       29:22  13,893     4:19
  15   713  Marjolein Kes              Drost heeft Dorst!          Et7       29:33  13,807     4:20
  16   718  Anne Siersema              Rust een weinig             Et7       30:08  13,540     4:25
  17   723  Menno Hofstra              Treximo Hardloopgroe        Et7       31:54  12,790     4:41
  18   707  Joris Jansen               LMR op zondag               Et7       31:55  12,783     4:41
  19   709  Herbert van Zeijts         Athlos Running Team         Et7       32:00  12,750     4:42
  20   706  Oscar 't Hart              Team LMR                    Et7       32:36  12,515     4:47
  21   731  Sandra van de Grift        De Gele Trein               Et7       32:39  12,496     4:48
  22   711  Gustave Pol                Daar zijn de peperno        Et7       32:46  12,452     4:49
  23   717  Luuk Spreeuwers            Wasisi                      Et7       33:04  12,339     4:51
  24   728  Federico Andreetto         Magic in misery             Et7       33:10  12,302     4:52
  25   712  Liesbeth                   Run-Inn Woensdagavon        Et7       33:24  12,216     4:54
  26   730  Robert-Jan Ostermann       Loopgroep Julianapar        Et7       33:35  12,149     4:56
  27   722  Wouter van de Kamp         P.W.L.C. TEAM 2             Et7       33:37  12,137     4:56
  28   725  Amarens                    Hellas - de newbies         Et7       33:42  12,107     4:57
  29   703  Ruurdje Procee             QWOP                        Et7       34:42  11,758     5:06
  30   710  Geurt                      Zo kan het ook              Et7       36:44  11,107     5:24
  31   720  Bert Berends               De Blauwtjes                Et7       38:34  10,579     5:40
  32   705  Romée Kars                 Op één veen kan je n        Et7       39:04  10,444     5:44
  33   702  Véronique Bos              Team KWBS                   Et7       41:06   9,927     6:02
  34   701  Jan Wilms                  Annema loopgroep            Et7       43:12   9,444     6:21