Bestuur

Het bestuur van U-Track bestaat uit een voorzitter, een penningmeester en een secretaris en daarnaast 4 leden. Deze hebben een portefeuille en algemene bestuurstaken. In totaal dus 7 leden. De bestuursleden worden voorgedragen tijdens de Algemene Leden Vergadering waar de leden instemmen en daarna de bestuursleden officieel zitting hebben in het bestuur. Elke maand wordt er een keer gezamenlijk vergaderd, meestal op Maarschalkerweerd, maar soms ook digitaal in Teams. Bij deze vergaderingen is ook de Verenigingsmanager aanwezig.

Tijdens de vergaderingen wordt overlegd over lopende zaken, over de keuzes, die gemaakt moeten worden voor de lange(re) termijn, het aantal leden en de mogelijkheid om dingen samen te organiseren met andere atletiekverenigingen.

Het bestuur als is als geheel bereikbaar via dit e-mailaccount: secretaris@u-track.nl

Bestuursondersteuning

De volgende functies/mensen ondersteunen het bestuur direct:

FunctieNaamEmailFoto
VoorzitterJaap van der Sijsvoorzitter@u-track.nl
PenningmeesterPiet van Zijlpenningmeester@u-track.nl
SecretarisPeter van den Broeksecretaris@u-track.nl
Bestuurslid – VrijwilligersJoost Gijsbersjoost@u-track.nl
Bestuurslid – JeugdBart ter Huurnebart@u-track.nl
Bestuurslid – ProjectenEllen Hulsmanellen@u-track.nl
VerenigingsmanagerKarola Mulderverenigingsmanager@u-track.nl
Scroll naar top