Clubrecords U-Track masters

Heb je een top 3-prestatie geleverd en staat die hier nog niet bij? Mail dan naar bestenlijsten@u-track.nl. Zet in de email je prestatie met onderdeel en jaartal en voeg een link toe naar de uitslag.
Ben je op de hoogte van een top 3-prestatie van een andere atleet die nog niet vermeld is? Laat het ons dan ook even weten!

Clubrecords U-Track masters

Heb je een top 3-prestatie geleverd en staat die hier nog niet bij? Mail dan naar bestenlijsten@u-track.nl. Zet in de email je prestatie met onderdeel en jaartal en voeg een link toe naar de uitslag.
Ben je op de hoogte van een top 3-prestatie van een andere atleet die nog niet vermeld is? Laat het ons dan ook even weten!

Vrouwen masters 35
onderdeelpositieatleetprestatiedatum
100 meter1Pettie Nollet16,052013
200 meter1Pettie Nollet32,762013
400 meter1Pettie Nollet1.16,442013
2Lianne Modderkolk1.19,462021
800 meter1Mirjam van Leeuwen2.31,732004
3000 meter baan1Michelle Terwiel10.54,522021
5000 meter baan1Michelle Terwiel18.35,022021
2Anne van Wendel de Joode20.372021
3Mirjam van Leeuwen21.08,33
2008
10000m baan1Michelle Terwiel38.45,302021
2Simche Heringa40.252017
kogelst1Mirjam van Leeuwen8.482006
5 km weg1Anne van Wendel de Joode20.032022
2Mirjam van Leeuwen22.032005
3Merel Wormgoor26.232011
10 km weg1Wiebke Scheltema45.30
2Mirjam van Leeuwen46.152005
3Sonja Swart46.58
15 km weg1Wiebke Scheltema1.12.582007
2Myrthe Haagmans1.13.102013
3Petra Saaijer1.17.552014
20 km weg1Wiebke Scheltema1.41.30
30km weg1Leontien Ridder2.39.26
2Wiebke Scheltema2.53.16
Halve marathon1Wiebke Scheltema1.35.44
2Anita van Dalen1.47.102007
3Emmy van Gendt1.57.42
Indoor - Atleten met lichamelijke beperking
V-TF42
60m indoor1Annette Roozen11.332012
verspr indoor1Annette Roozen3.22012
Mannen masters 35
onderdeelpositieatleetprestatiedatum
100 meter1John Silie11,482012
2Patrick Schoo11,8 h2004
3Maarten v.d. Worp12,0 h2004
200 meter1John Silie23,342012
2Patrick Schoo24,972006
3Vincent Hocq24,972021
400 meter1Stephan Cauwels55,832006
2Patrick Schoo56,282005
3Maarten v.d. Worp57,992005
800 meter1Arnold Kuik2.19,882000
2Wilbert Kuijstermans2.20,822005
3Jos Warmerdam2.21,602002
1500 meter1Arnold Kuik4.27,901998
2Wilbert Kuijstermans4.57,472004
3Jos Warmerdam5.44,402003
3000 meter1Peter Zuidema10.24,432006
2Maarten v.d. Worp10.30 h2004
3Jack vd Walle10.31,602018
5000 m baan1Arnold Kuik16.46,181998
2Christian Loeffen17.16,962008
3Peter Zuidema18.26,312005
10000m baan1Jos Warmerdam53.37,112002
110m horden1Jos Warmerdam17,842000
2Vincent Zweije19,652005
200m horden1Jos Warmerdam29,312002
400 m horden1Jos Warmerdam1.01,982001
2Vincent Zweije1.06,622005
3000m steeple1Jack vd Walle10.492016
hoogspringen1Patrick Schoo1,752006
2Jos Warmerdam1,52003
verspringen1Patrick Schoo5,672006
2Vincent Zweije5,562005
3Jos Warmerdam5,282003
hinkstapspr1Vincent Zweije11,272005
2Jos Warmerdam11,092004
3Patrick Schoo11,052006
polsstokhoog1Jos Warmerdam3,62001
kogelst1Holger Cremer9,872005
2Peter van Leeuwen9,472001
3Michel Engelbertink9,22012
discus werpen1Jos Warmerdam26,822002
2Tiny van Dortmont24,632002
speer werpen1Jos Warmerdam31,692004
2Wilbert Kuijstermans22,822004
3Vincent Zweije16,672001
kogelslingeren1Jos Warmerdam24,972002
tienkamp1Jos Warmerdam41382000
20-kamp1Jos Warmerdam80132002
150 m1John Silie17,212012
2Michel Engelbertink18,962012
300 m1Patrick Schoo39,932003
2Jos Warmerdam40,742003
5 km weg1Reinout van de Bok17.272016
2Wan-Ho Groenenstein39.142011
10 km weg1Christian Loeffen36.002008
2Reinout van de Bok36.402015
3Peter Zuidema37.422005
12km weg1Robert de Wit54.13
2Wilbert Kuijstermans54.46
15 km weg1Cees Verseveld54.58
2Reinout van de Bok56.252017
3Holger Cremer1.00.38
20 km weg1Holger Cremer1.31.14
2Wilbert Kuijstermans1.32.56
3Richard van galen1.37.362014
30km weg1Pierre Busnel1.52.491985
10 EM weg1Reinout van de Bok59.502015
2Peter Zuidema1.03.22
3Holger Cremer1.05.33
Halve marathon1Reinout van de Bok1.18.192017
2Lars van Westerlaak1.28.502011
3Holger Cremer1.30.25
Marathon1Reinout van de Bok2.45.552016
2Lars van Westerlaak3.08.362010
3Peter Zuidema3.09.35
24uurs loop1Peter Zuidema195,3452004
50m indoor1Patrick Schoo6,912006
60m indoor1Patrick Schoo7,932006
verspr indoor1Patrick Schoo4,762006
hoogspr indoor1Patrick Schoo1,72010
2Vincent Zweije1,52011
kogelst indoor1Patrick Schoo6,72006
polsstokhoog1Jos Warmerdam3,42002
Vrouwen masters 40
onderdeelpositieatleetprestatiedatum
100 meter1Maria Boersma15,212021
200 meter1Maria Boersma31,962021
400 meter1Maria Boersma1.16,192021
verspringen1Maria Boersma4.452021
kogelstoten1Maria Boersma8.312021
speerwerpen1Maria Boersma26.482021
10 km weg1Diny Zoetbrood43.20
2Mirjam van Leeuwen43.472009
3Leontien Ridder46.06
15 km weg1Leontien Ridder1.10.29
2Diny Zoetbrood1.11.30
3Mirjam van Leeuwen1.14.022007
20 km weg1Wiebke Scheltema1.41.30
30km weg1Leontien Ridder2.39.262007
2Anne Weyers3.16.48
10 EM weg1Leontien Ridder1.20.52
Halve marathon1Diny Zoetbrood1.40.51
2Leontien Ridder1.41.142007
3Anne Weyers1.59.48
Marathon1Leontien Ridder3.51.002006
2Anne Weyers4.33.452006
50m indoor1Maria Boersma8,172021
60m indoor1Maria Boersma9,422022
kogelstoten indoor1Maria Boersma8.802022
Baan - Atleten met lichamelijke beperking
IPC 63V
100m1Annette Roozen17,312018
Verspringen1Annette Roozen3.842018
Mannen masters 40
onderdeelpositieatleetprestatiedatum  
100 meter1John Silie11,342013
2Peter Jellema11,2 h1998
3Pierre Busnel11,6 h1987
200 meter1John Silie23,352014
2Pierre Busnel23,8 h1987
3Samora Strijder24,932020
400 meter1John Silie53,8 h1987
2Pierre Busnel54,192013
3Peter Jellema56,1 h1998
800 meter1Bert Streumer2.03,4 h1988
2Pierre Busnel2.07,8 h1986
3Dick Teunissen2.10,4 h1985
1000 meter1Bert Streumer2.45,9 h1987
2Abe Postema2.50,7 h1990
3Toon vd Velden3.09,8 h1984
1500 meter1Bert Streumer4.11,3 h1987
2Abe Postema4.26,2 h1990
3Pierre Busnel4.37,0 h1986
Engelse mijl 1609 m1Abe Postema4.47,4 h1994
2000 meter11Bert Streumer5.46,0 h1987
2Pierre Busnel5.58,7 h1985
3000 meter1Bert Streumer08.54,0 h1987
2Pierre Busnel09.21,7 h1985
3Abe Postema09.22,941994
4000 meter1Peter Zuidema14.28,302009
2Jos Warmerdam16.53,832005
5000 m baan1Bert Streumer15.28,9 h1988
2Pierre Busnel17.17,9 h1986
3Frank Verhoeven17.55,0 h1979
10000m baan1Bert Streumer32.54,5 h1988
2Abe Postema34.46,271993
3Jos Warmerdam45.32,362009
110m horden1Jos Warmerdam17,952009
2Vincent Zweije20,432007
400 m horden1Jos Warmerdam1.03,922005
2Vincent Zweije1.06,312006
3000m steeple1Jos Warmerdam12.55,402005
hoogspringen1Patrick Schoo1.752010
2Andre de Biene1.72011
3Jos Warmerdam1.552009
verspringen1Hans Agterberg5.611984
2Jos Warmerdam5.412009
3Patrick Schoo5.362011
hinkstapspr1Jos Warmerdam10.972009
2Vincent Zweije10.752007
3Patrick Schoo10.712011
polsstokhoog1Jos Warmerdam3.62008
2Hans Agterberg3.41985
kogelst1Hans Agterberg10.821984
2Willem van Rijkom10.631985
3Samora Strijder10.552020
discus werpen1Hans Agterberg36.641984
2Jos Warmerdam29.622007
3Thomas Brenke23.921998
speer werpen1Hans Agterberg45.621989
2Toon vd Velden38.941985
3Jos Warmerdam37.262006
kogelslingeren1Jos Warmerdam24.822006
tienkamp1Jos Warmerdam56142009
20-kamp1Jos Warmerdam97282009
Zweedse1D.Teunissen - B.Streumer - P.Busnel - J.Vlooswijk2.14,1 h1987
2P.Busnel - B.Steumer - J.Vlooswijk - C.Piket2.15,2 h1987
3Jos Warmerdam - Patrick Schoo - John Silie - Cees vd Vegt2.22,392013
60 m1John Silie7,252015
150 m1John Silie17,142015
300 m1Jos Warmerdam40,922005
600 m1Patrick Schoo2.04,7 h2010
200m horden1Jos Warmerdam28,612005
2Abe Postema39,301992
5 km weg1Marc vd Heuvel19.302015
10 km weg1Pierre Busnel34.40
2Jos Buuron38.09
3Marc Debets38.482011
12km weg1Jaap vd Sijs52.40
2Hans Blauwbroek58.41
15 km weg1Pierre Busnel52.43
2Cees Verseveld54.58
3Hans van Vugt55.36
20 km weg1Bert Streumer1.08.20
2Pierre Busnel1.13.19
3Frank Verhoeven1.20.17
25km weg1Ton Smits1.33.53
2Pierre Busnel1.44.06
3Andries van Voest1.50.37
30km weg1Bert Streumer1.49.291987
2Kees Langerak2.19.26
10 EM weg1Bert Streumer54.58
2Pierre Busnel55.33
3Jaap vd Sijs1.04.51
Halve marathon1Bert Streumer1.12.15
2Abe Postema1.14.55
3Pierre Busnel1.15.58
Marathon1Bert Streumer2.39.221987
2Frank Verhoeven2.55.481979
3Cees Verseveld3.02.201979
48uurs loop1Nitish Zuidema287 km2012
50m indoor1John Silie6,302013
2Peter Jellema6,351998
3Pierre Busnel6,4 h1987
60m indoor1John Silie7,302013
2Peter Jellema7,391998
3Samora Strijder7,762019
100m indoor1Pierre Busnel12,1 h1987
200m indoor1John Silie24,332013
2Pierre Busnel24,8 h1987
400m indoor1Pierre Busnel55,0 h1987
1000m indoor1Abe Postema2.54,5 h1991
1500m indoor1Abe Postema4.25,2 h1993
3000m indoor1Bert Streumer9.05,5 h1988
2Abe Postema9.29,1 h1993
hinkst indoor1Jos Warmerdam10.692010
50m horden indoor1Jos Warmerdam8,172005
2Vincent Zweije9,352006
60m horden indoor1Jos Warmerdam9,482005
2Vincent Zweije11,182006
verspr indoor1Patrick Schoo5.492012
2Jos Warmerdam5.442006
3Bert Streumer5.29
hoogspr indoor1Patrick Schoo1.82010
2Andre de Biene1.72011
3Jos Warmerdam1.52005
3Vincent Zweije1.52006
kogelst indoor1Samora Strijder10.882019
2Jos Warmerdam8.942007
3Bert Streumer8.71
polsstokhoog1Jos Warmerdam3.652010
2Bert Streumer3.2
Vrouwen masters 45
onderdeelpositieatleetprestatiedatum
100 meter1Fleur Bouvy15,352021
kogelstoten1Ruby Mussendijk6.822021
discus werpen1Ruby Mussendijk14.882021
speerwerpen1Ruby Mussendijk14.392021
5 km weg1Anne Weyers35.402011
10 km weg1Leontien Ridder47.272011
2Idelette Schuurman48.292015
3Rita Verduin51.01
15 km weg1Leontien Ridder1.18.202010
2Christel Verkuyten1.21.322011
3Norma Aarts1.25.372013
10 EM weg1Rita Verduin1.25.172006
Halve marathon1José van Dam1.41.44
2Leontien Ridder1.52.222010
3Rita Verduin2.06.082006
Marathon1José van Dam3.33.101998
Mannen masters 45
onderdeelpositieatleetprestatiedatum
100 meter1Samora Strijder11,752021
2Bart Roth12,242018
3Joris van Zoelen12,342021
200 meter1Samora Strijder24,202021
2Bart Roth24,622018
3Joris van Zoelen25,542020
400 meter1Bart Roth56,112018
2Samora Strijder56,172021
3Joris van Zoelen57,372019
800 meter1Nico Landman2.16,902004
2Bart ter Hurne2.24,392019
3Patrick Schoo2.26,002013
1000 meter1Patrick Schoo3.28,402014
2Jos Warmerdam3.44,252014
1500 meter1Nico Landman4.48,562004
2Jos Warmerdam5.29,802010
3000 meter1Nico Landman10.20,422007
2Hans Ras11.53,892011
3Jos Warmerdam12.21,172011
5000 m baan1Abe Postema16.21,3 h1993
2Nico Landman18.35,472003
3Nitish Zuidema19.21,102012
10000m baan1Charles Piket37.52,3 h1986
2Jos Warmerdam48.13 h2011
110m horden1Jos Warmerdam17.882010
400 m horden1Jos Warmerdam1.06,142010
2Patrick Schoo1.08,322012
3000m steeple1Jos Warmerdam13.54,392011
hoogspringen1Patrick Schoo1.72013
2Jos Warmerdam1.582010
verspringen1Jos Warmerdam5.242014
2Patrick Schoo5.142014
3Cees vd Vegt4.672013
hinkstapspr1Jos Warmerdam10.522010
2Patrick Schoo9.92014
polsstokhoog1Jos Warmerdam3.72012
kogelst1Cees vd Vegt9.082012
2Jos Warmerdam8.692010
discus werpen1Jos Warmerdam27.182014
2Cees vd Vegt25.382013
speer werpen1Samora Strijder34.612020
2Jos Warmerdam33.582010
3Cees vd Vegt32.622013
kogelslingeren1Jos Warmerdam25.392011
tienkamp1Jos Warmerdam56362010
20-kamp1Jos Warmerdam102992011
60 m1Joris van Zoelen8.292018
150 m1Bart Roth18,682019
2Joris van Zoelen18,842020
300 m1Bart Roth39,462019
2Joris van Zoelen41,082020
600 m1Jos Warmerdam1.42,1 h2010
200m horden1Jos Warmerdam30,2 h2011
2Patrick Schoo32,802015
5 km weg1Hans Ras20.472011
10 km weg1Manuel J C.Frederico35.36
2Nico Landman37.212007
3Marc Debets37.242013
12km weg1Manuel J C.Frederico46.09
15 km weg1Bert Streumer48.55
2Manuel J C.Frederico54.112004
3Abe Postema55.08
20 km weg1Manuel J C.Frederico1.14.12
2Watze de Vries1.41.31
30km weg1Manuel J C.Frederico1.58.012007
10 EM weg1Manuel J C.Frederico57.51
2Abe Postema58.3
3Jaap vd Sijs1.05.03
Halve marathon1Manuel J C.Frederico1.17.26
2Kees Langerak1.28.182011
3Jan Zwezereijn1.28.20
Marathon1Manuel J C.Frederico2.42.35
2Marc vd Heuvel3.11,442015
3Dick Postema3.20.081996
50km loop1Nitish Zuidema4.04.552013
100km loop1Nitish Zuidema9.51.082013
24uurs loop1Nitish Zuidema207,673km2013
48uurs loop1Nitish Zuidema254 km2013
50m indoor1Samora Strijder6,762021
2Bart Roth6,782019
3Joris van Zoelen6,892019
60m indoor1Samora Strijder7,622022
2Bart Roth7,652020
3Joris van Zoelen7,792022
100m indoor1Pierre Busnel12,1h1987
200m indoor1Bart Roth24,342020
2Joris van Zoelen25,332022
3Jos Warmerdam26,522011
400m indoor1Bart Roth54,492020
2Bart ter Hurne1.01,582020
3Jos Warmerdam1.02,902013
1000m indoor1Jos Warmerdam3.20,432015
1500m indoor1Jos Warmerdam5.28,602011
3000m indoor1Bert Streumer9.05,5 h1988
2Abe Postema9.29,1 h1993
hinkst indoor1Jos Warmerdam112011
50m horden indoor1Jos Warmerdam8,232010
60m horden indoor1Jos Warmerdam9,812010
verspr indoor1Jos Warmerdam5.272010
hoogspr indoor1Patrick Schoo1.712013
2Jos Warmerdam1.522010
kogelst indoor1Jos Warmerdam9.292010
polsstokhoog1Jos Warmerdam3.812010
zevenkamo1Jos Warmerdam40042015
Vrouwen masters 50
onderdeelpositieatleetprestatiedatum
5000 m baan1José van Dam25.10
kogelst1José van Dam6.112004
discus werpen1José van Dam13.722004
speer werpen1José van Dam21.68
5 km weg1Rita Verduin27.362010
2Marleen vd Wouw29.252010
3Gemma van Eijsden31.242011
10 km weg1Leontien Ridder49.082013
2José van Dam49.58
3Rita Verduin52.502010
15 km weg1Norma van Rij1.16.552014
2José van Dam1.18.482007
3Rita Verduin1.27.252013
10 EM weg1José van Dam1.24.362004
2Rita Verduin1.35.192011
Halve marathon1José van Dam1.44.31
2Ria van Arkel1.51.082010
3Norma van Rij1.53.422014
Marathon1José van Dam3.54.06
Mannen masters 50
onderdeelpositieatleetprestatiedatum
100 meter1Bart Roth11,822022
2Joris van Zoelen12,232022
3Patrick Schoo12,522019
200 meter1Bart Roth24,222022
2Joris van Zoelen24,922022
3Patrick Schoo25,762019
400 meter1Bart Roth54,112021
2Joris van Zoelen55,512022
800 meter1Joris van Zoelen2:25,982022
2Patrick Schoo2.29,392018
3Jos Warmerdam2.46,162015
1000 meter1Jos Warmerdam3.30,422016
1500 meter1Nico Landman5.20,122013
3000 meter1Nico Landman11.25,032012
2Bart Roth11.54,002021
3Kees Uiterwijk13.18,24
5000 m baan1Nico Landman18.19,202009
2Hans Ras21.23,402013
3Jos Warmerdam21.53,192016
10000m baan1Jan Doedens49.33,15
100m horden1Jos Warmerdam16,472015
400 m horden1Jos Warmerdam1.07,062015
3000m steeple1Jos Warmerdam13.54,392011
hoogspringen1Patrick Schoo1.672020
verspringen1Patrick Schoo4.672019
2Juul Acton4.222006
polsstokhoog1Jos Warmerdam3.62015
kogelst1Jos Warmerdam8.642015
speer werpen1Jos Warmerdam28.882015
2Juul Acton25.162006
kogelslingeren1Jos Warmerdam29.382016
60 m1Jos Warmerdam8,402015
150 m1Jos Warmerdam19,942015
300 m1Jos Warmerdam43,612015
600 m1Jos Warmerdam1.42,1 h2010
110m horden1Jos Warmerdam18,72015
200m horden1Jos Warmerdam30,312015
5 km weg1Hans Ras21.462013
2Nico Landman23.502012
3Ed Geerlings28.552013
10 km weg1Manuel J C.Frederico37.332009
2Nico Landman39.522012
3Jaap vd Sijs41.262010
12km weg1Nico Landman48.47
15 km weg1Manuel J C.Frederico55.592007
2Nico Landman59.582008
3Jaap vd Sijs1.04.352011
20 km weg1Jan Zellenrath1.27.42
2Charles Piket1.32.09
30km weg1Manuel J C.Frederico1.56.002008
10 EM weg1Nico Landman1.05.372009
2Andries de Voest1.07.471975
3Jaap vd Sijs1.12.122010
Halve marathon1Manuel J C.Frederico1.18.362007
2Nico Landman1.28.452008
3Henk Klok1.40.462010
Marathon1Manuel J C.Frederico3.06.282010
50m indoor1Jos Warmerdam7,322016
60m indoor1Bart Roth7,712022
2Patrick Schoo8,002020
3Jos Warmerdam8,342015
200m indoor1Bart Roth24,452022
2Patrick Schoo26,102020
400m indoor1Bart Roth54,352022
1000m indoor1Jos Warmerdam3.22,702015
hinkst indoor1Jos Warmerdam10.652015
50m horden indoor1Jos Warmerdam8.372015
60m horden indoor1Jos Warmerdam10.042016
verspr indoor1Jos Warmerdam5.092017
2Juul Acton4.532007
hoogspr indoor1Patrick Schoo1.672017
kogelst indoor1Jos Warmerdam11.052016
2Juul Acton8.162007
3Patrick Schoo7.462020
polsstokhoog1Jos Warmerdam3.562012
zevenkamo1Jos Warmerdam46342016
Vrouwen masters 55
onderdeelpositieatleetprestatiedatum 
5 km weg1Gerda Abcouwer30.332011
10 km weg1Gerda Abcouwer56.272013
2Rita Verduin57.132014
3Christel Verkuyten58.242015
10,5 km (kwart marathon)1Norma van Rij50.562017
15 km weg1Norma van Rij1.17.592019
2Christel Verkuyten1.21.522013
3Rita Verduin1.26.302014
Halve marathon1Christel Verkuyten2.04.322014
Mannen masters 55
onderdeelpositieatleetprestatiedatum
100 meter1Patrick Schoo12,882022
2Juul Acton13,612012
3Wilco Machielse19,0 h2004
200 meter1Patrick Schoo26,652022
3000 meter1Nico Landman11.18,552015
2Joep Barendse11.49,972012
3Henk Klok12.24,042015
5000 m baan1Nico Landman19.43,722013
2Joep Barendse20.11,722012
hoogspringen1Patrick Schoo1.622022
verspringen1Juul Acton4.652010
discus werpen1Wilco Machielse20.422005
speer werpen1Juul Acton28.282010
150 m1Juul Acton21,002011
5 km weg1Nico Landman19.532015
2Joep Barendse20.362012
3Ed Geerlings21.592016
10 km weg1Joep Barendse40.432010
2Nico Landman41.362015
3Mel Rijsdijk42.55
12km weg1Nico Landman54.472013
2Cees Jansen1.01.13
15 km weg1Joep Barendse1.03.072010
2Nico Landman1.04.442016
3Jaap vd Sijs1.09.562014
20 km weg1Andries de Voest1.23.252004
2Wilco Machielse1.42.502005
10 EM weg1Nico Landman1.09.572016
2Hans van Megen1.11.542010
Halve marathon1Joep Barendse1.29.422011
2Nico Landman1.33.292015
3Hans van Megen1.35.042010
Marathon1Dolf Snel3.56.20
2Wilco Machielse4.08.11
50m indoor1Juul Acton7,502012
60m indoor1Juul Acton8,752012
verspr indoor1Juul Acton4.732010
kogelst indoor1Juul Acton8.032012
Mannen masters 60
onderdeelpositieatleetprestatiedatum
100 meter1Juul Acton13,352015
200 meter1Juul Acton28,382015
3000 meter1Wim Loos20.04 h2004
hoogspringen1Juul Acton1.32013
verspringen1Juul Acton4.352014
kogelst1Juul Acton7.792017
discus werpen1Juul Acton20.22014
speer werpen1Juul Acton30.652015
60 m1Juul Acton8,692015
150 m1Juul Acton20,342018
200m horden1Juul Acton39,152014
5 km weg1Nico Landman20.562019
2Hans van Megen21.132015
10 km weg1Hans van Megen42.362013
2Nico Landman43.562018
3Dolf Snel46.332015
15 km weg1Hans van Megen1.05,502015
2Leo Wijs1.39.422005
20 km weg1Andries de Voest1.23.252004
2Wilco Machielse1.42.502005
10 EM weg1Hans van Megen1.10.472014
2Nico Landman1.16.012019
Halve marathon1Hans van Megen1.33.532013
2Nico Landman1.38.382018
Marathon1Nico Landman3.58.412018
2Wilco Machielse5.09.422010
50m indoor1Juul Acton7,552016
60m indoor1Juul Acton8,482018
verspr indoor1Juul Acton4.272016
kogelst indoor1Juul Acton8.142016
Mannen masters 65
onderdeelpositieatleetprestatiedatum
100 meter1Juul Acton13,592019
kogelst1Juul Acton8.012020
150 m1Juul Acton20,522020
5 km weg1Hans van Megen22.042018
10 km weg1Hans van Megen44.482018
2Cees Jansen49.222011
15 km weg1Leo Wijs1.49.152007
10 EM weg1Mel Rijsdijk1.15.11
2Hans van Megen1.15.152019
3Leo Wijs1.59.422010
Halve marathon1Hans van Megen1.39.532019
2Theo Boon1.53.562017
3Wilco Machielse2.16.512014
Marathon1Wilco Machielse5.16.052013
60m indoor1Juul Acton8,552020
kogelst indoor1Juul Acton8.222020
Mannen masters 70
onderdeelpositieatleetprestatiedatum
5 km weg1Hans van Megen22.092022
10 km weg1Hans van Megen47.262021
2Theo Boon52.462018
10 EM weg1Hans van Megen1.18.382021
Halve marathon1Hans van Megen1.46.072021
2Theo Boon1.59.082019
Marathon1Theo Boon4.21.492019
2Mel Rijsdijk4.35.321996
Mannen masters 80
OnderdeelPositieAtleetPrestatieDatum
100 meter1
2
3
200 meter1
2
3
400 meter1
2
3
800 meter1
2
3
1000 meter1
2
3
1500 meter1
2
3
Engelse mijl (1609m)1
2
3
3000m1
2
3
5000m baan1
2
3
100m horden (84 cm)1
2
3
400m horden (76.2 cm)1
2
3
Hoogspringen1
2
3
Verspringen1
2
3
Hinkstapspringen1
2
3
Polsstokhoogspringen1
Kogelstoten (4 kg)1
2
3
Discuswerpen (1 kg)1
2
3
Speerwerpen (600 gr)1
2
3
Kogelslingeren (4 kg)1
Zevenkamp1
2
3
Vijfkamp1
4x100m1
2
3
4x400m1
2
3
4x800m1
2
Zweedse1
2
3
60m1
2
150m1
300m1
2
3
200m horden1
2
3
5 km weg1
2
3
10 km weg1
2
3
15 km weg1
2
3
20 km weg1
2
3
5 EM weg1
2
3
10 EM weg1
2
3
Halve marathon1
2
3
Marathon1
2
3
4 x 5274 m estafette halve marathon1
2
3
50m indoor1
2
3
60m indoor1
2
3
200m indoor1
2
3
400m indoor1
2
3
800m indoor1
2
3
1500m indoor1
2
3
3000m indoor1
2
3
Hinkstapspringen indoor1
2
3
50m horden indoor1
2
3
60m horden indoor1
2
3
Verspringen indoor1
2
3
Hoogspringen indoor1
2
3
Kogelstoten indoor1
2
3
Scroll naar top