Clubrecords U-Track senioren

Heb je een top 3-prestatie geleverd en staat die hier nog niet bij? Mail dan naar bestenlijsten@u-track.nl. Zet in de email je prestatie met onderdeel en jaartal en voeg een link toe naar de uitslag.
Ben je op de hoogte van een top 3-prestatie van een andere atleet die nog niet vermeld is? Laat het ons dan ook even weten!

Clubrecords U-Track senioren

Heb je een top 3-prestatie geleverd en staat die hier nog niet bij? Mail dan naar bestenlijsten@u-track.nl. Zet in de email je prestatie met onderdeel en jaartal en voeg een link toe naar de uitslag.
Ben je op de hoogte van een top 3-prestatie van een andere atleet die nog niet vermeld is? Laat het ons dan ook even weten!

Vrouwen senioren
OnderdeelPositieAtleetPrestatieDatum
100 meter1Kika v Bergen en Henegouwen11,922018
2Elja den Os12,421995
3Thea van de Lee12,3 h1970
200 meter1Corry Bakker24,3 h1971
2Kika v Bergen en Henegouwen24,922017
3Thea v.d. Lee25,2 h1970
400 meter1Corry Bakker54,5 h1971
2Thea Nieuwenhuizen56,2 h1973
3Thea v.d. Lee57,2 h1969
800 meter1Ilja Keizer-Laman2.03,6 h1970
2Liduien v.d. Valk2.11,8 h1973
3Thea Nieuwenhuizen2.12,5 h1971
1000 meter1Miriam van Leeuwen2.59,461993
2Simone Gouw3.15,692007
3Judith v.d. Kleij3.17,661993
1500 meter1Ilja Keizer-Laman4.05,1 h1972
2Celia van Kleef4.15,2 h1971
3Jeanine vd Klashorst4.44,342013
Engelse mijl (1609m)1Miriam van Leeuwen5.52,2 h1993
2Judith v.d. Kleij6.08,4 h1993
3Jolanda van Schaik6.12,9 h1993
3000m1Jeanine vd Klashorst9.51,822013
2Marjolein Secrève10.30,0 h1998
3Heleen Griede11.20,2 h1995
5000m baan1Jeanine vd Klashorst17.19,472013
2Marjolein Secrève17.19,631999
3Maaike van Gelder17.39,532021
100m horden (84 cm)1Devrah Leerdam14,832018
2Annemiek Schaaf15,1 h1990
3Elja den Os15,1 h1990
400m horden (76.2 cm)1Heleen Diks1.12,621993
2Judith v.d. Kleij1.16,661993
3Dorien Elsinger1.18,322010
Hoogspringen1Gabrielle Veerman1,651973
2Maaike Lutterman1,641985
3Riet van Gils1,531972
Verspringen1Kika v Bergen en Henegouwen6,252019
2Corry Bakker5,981971
3Annemiek Schaaf5,531992
Hinkstapspringen1Kellynsia Leerdam12,622021
2Kika v Bergen v Henegouwen10,752017
3Afra Acton9,962009
Polsstokhoogspringen1Marjolein Masclee2,701996
Kogelstoten (4 kg)1Diny Bom13,771970
2Christie Mullie12,181994
3Dinie .v.d. Horst11,711972
Discuswerpen (1 kg)1Diny Bom44,131972
2Linda Silvertand37,122002
3Nicole Weling35,161991
Speerwerpen (600 gr)1Christie Mullie38,641994
2Nicole Weling36,701989
3Diny Bom36,161992
Kogelslingeren (4 kg)1Wassiliki Alexandridis23,742015
Zevenkamp1Annemiek Schaaf40101989
2Marianna Houbiers35511992
3Marianne Peijnenburg31951988
Vijfkamp1Thea v.d. Lee35921969
4x100m1Kellynsia Leerdam, Kika v Bergen en Henegouwen, Marieke Imhof, Devrah Leerdam48,292017
2Yvonne vd Velde, Gabrielle Veerman, Jetske vd Werf, Corry Bakker50,3 h1971
3Carla Li, Hilde Westhof, Lida Spliet, José v.d.Meer50,5 h1967
4x400m1Jetske vd Werf - Hanneke Soesbergen - Celia vd Kleef - Corry Bakker4.12,2 h1971
2Judith v.d.Kleij, Marianne Houbiers, Mirjam van Leeuwen, Heleen Diks4.15,241994
3Mirjam van Leeuwen, Heleen Diks, Marianne Houbiers, Danielle Pors4.27,55????
4x800m1Heleen Diks, Marianne Houbiers, Mirjam van Leeuwen, Judith v.d. Kleij10.10,541995
2Erna Vlierman, Marianne Houbiers, Mirjam van Leeuwen, Esther van Zeijl10.29,261992
Zweedse1Lisa Wijmans, Marieke Imhof, Kika van Bergen en Henegouwen, Devrah Leerdam2.28,522017
2Danique Kortrijk, Dorien Elsinger, Ariaantje Obispo, Zoe Haakmat2.29.862010
3Judith v.d. Kleij, Danielle Pors, Mirjam van Leeuwen, Marianne Houbiers2.30,2 h1995
60m1Mila Acton8,612015
2Laurence van Tuijl9,772015
150m1Renate Witteveen21,622005
300m1Annemiek Schaaf43,451993
2Heleen Diks44,441994
3Marianna Houbiers45,601994
200m horden1Riet van Gils33,1 h1972
2Marianna Houbiers33,8 h1992
3Mila Acton35,182015
5 km weg1Jeanine vd Klashorst17.312013
2Marlies Wabeke19.462012
3Anouk vd Heuvel21.222015
10 km weg1Maaike van Gelder35.372022
2Jeanine vd Klashorst36.202012
3Esther van Leer39.262004
15 km weg1Jeanine vd Klashorst55.572011
2Simche Heringa1.00.202014
3Maaike van Gelder1.03.492018
20 km weg1Leontien Ridder1.41.022005
2Wiebke Scheltema1.41.522005
3Fleur Schouten1.42.102006
5 EM weg1Miranda Poldervaart41.432011
10 EM weg1Leonie van Roekel1.15.222003
2Esther van Leer39.262004
3Marjolein Secrève39.301999
Halve marathon1Maaike van Gelder1.18.45??
2Jeanine vd Klashorst1.20.162011
3Simche Heringa1.26.192014
Marathon1Maaike van Gelder2.50.322021
2Simche Heringa3.00.222014
3Leonie van Roekel3.44.152005
4 x 5274 m estafette1Erna Vlierman - Maren Ransdorp - Liesbeth Linthout - Jolanda van Schaik1.32.341992
2Christie Bakker, Josée van Dam, Maren Ransdorp, L. van Aalst1.40.001993
50m indoor1Devrah Leerdam6,902016
2Mila Acton7,202016
3Marianne Houbiers7,0 h1992
60m indoor1N'ketia Seedo7,242020
2Kellynsia Leerdam7,742019
3Devrah Leerdam7,862016
200m indoor1Marianne Houbiers27,5 h1994
2Daniëlle Pors28,1 h1994
3Heleen Diks29,141994
400m indoor1Thea Nieuwenhuizen59,41971
2Mirjam van Leeuwen1.01,01993
800m indoor1Ilja Keizer2.11,2 h1973
2Thea Nieuwenhuizen2.18,5 h1971
3Mirjam van Leeuwen2.19,2 h1993
1500m indoor1Ilja Keizer4.33,1 h1973
2Hilde Westhof4.33,1 h1974
3000m indoor1Leonie van Roekel11.55,571998
Hss indoor1Kellynsia Leerdam12,142021
2Marianne Houbiers9,721994
3Heleen Diks8,821994
50m horden indoor1Devrah Leerdam7,882015
2Heleen Diks9,2 h1994
3Gabrielle Veerman9,8 h1973
60m horden indoor1Devrah Leerdam8,902016
2Dorien Elsinger10,072009
3Heleen Diks10,871993
Verspringen indoor1Kika v Bergen en Henegouwen6,242019
2Thea vd Lee5,511970
3Marianne Houbiers5,121996
Hoogspringen indoor1Gabrielle Veerman1,651973
2Marianne Houbiers1,451992
3Judith v. d. Kleij1,401993
Kogelstoten indoor1Diny Bom12,681971
2Kitty Verkerk9,951971
3Nicole Weling9,711990
500m indoor1Thea van de Lee1.22,5 h1970
600m indoor1Jose Ewoldt2.00,7 h1976
2Gerda Walseman2.06,3 h1976
3Marjolein ...(?)2.08,0 h1975
Mannen senioren
OnderdeelPositieAtleetPrestatieDatum
100 meter1Kevwe Scott Emuakpor10,881993
2Philippe Roussey10,7 h1988
3Wim Pauw10,8 h1970
200 meter1Kevwe Scott Emuakpor21,821993
2Philippe Roussey21,9 h1988
3Oscar Dimohamed22,0 h1985
400 meter1Kevwe Scott Emuakpor49,6 h1992
2Bas Geverink49,7 h1990
3Peter Soestbergen49,9 h1971
800 meter1Hanad van Haren1.54,232018
2Herman Couperus1.54,651993
3Jan de Boer1.55,731993
1000 meter1Herman Couperus2.27,861995
2Marinus Maasdijk2.30,5 h1958
3Hans Faaij2.31,3 h1977
1500 meter1Herman Couperus3.51,301995
2Cees van Dommele3.57,2 h1971
3Hans Faaij3.59,7 h1979
Engelse mijl (1609m)1Herman Couperus4.18,4 h1994
2Maarten v.d. Worp4.32,7 h1990
3Marinus Dijkman4.35,4h1992
2.000m1Herman Couperus5.38,001993
2Jan de Boer5.43,301992
3Leo Ruitenberg5.51,4 h1970
3.000m1Herman Couperus8.20,211995
2Cees van Dommele8.29,2 h1972
3Rein Merkenhof8.31,5 h?
5.000m1Herman Couperus14.53,881995
2Rein Merkenhof15.00,4 h1986
3Cees van Dommele15.13,0 h1972
10.000m1Herman Couperus31.20,901994
2Andy Smith32.48,4 h1991
3Jan Mentink33.32,0 h1976
110m horden1Terry Lobato14,8 h1987
2Peter de Bruin15,4 h1986
3Tim Koot16,091995
400m horden1Bram van Hastenberg57,802018
2Jos Warmerdam58,281994
3Marinus Dijkman59,0 h1989
3.000 meter steeple1Marinus Dijkman09.26,801991
2Ger Janszen09.54,6 h1973
3Rob van Westing09.59,0 h1973
1 uur loop1Rein Merkenhof17.312,951988
2Marinus Maasdijk17.103,451958
3Peter Bogaert16.883,831975
Hoogspringen1Peter de Bruin1,951986
1Terry Lobato1,951988
3Tim Koot1,921990
Verspringen1Kevwe Scott Emuakpor7,141990
2Bram van Rosmalen7,091993
3Terry Lobato7,041987
Hinkstapspringen1Dick den Breejen13,451970
2Terry Lobato13,161992
3Bas Geverink13,071991
Polsstokhoogspringen1S. Vos4,101985
2Hans Diks4,001988
3Jos Warmerdam3,911998
Kogelstoten1Robert Veldman13,421990
2Lars Schmidt13,021989
3Henk v.d. Vegt12,541967
Discuswerpen1Robert Veldman40,561987
2Henk van de Vegt40,18?
3Ben ten Holter39,791963
Speerwerpen (600 gr)1Jaap van Kouterik60,341973
2Matthijs Wittema57,041993
3Pim de Vries52,441973
Kogelslingeren (4 kg)1Robert Veldman30,521991
2Hans Diks27,941989
3Giel Gulpers27,561986
Tienkamp1Raymond Zoetekouw59661996
2Matthijs Wittema57001992
3Hans Diks56951988
4x100m1Tim Koot, Bram v. Roosmalen, Joos Willem Verbeek, Kevwe Scott Emuakpor42,9 h1993
2Bram Kreykamp, Tim Koot, Terry Lobato, Kevwe Scot Emuakpor43,401992
3Piet Spliet, Jan Odijk, Max Borg, Dick Teunissen43,3 h1993
4x200m1Bas Geverink, Robert Veldman, Hans Diks, Philip Roussey1.31,8 h1988
2Piet Spliet, Jan Odijk, Dick Teunissen, Rigo Faase1.33,9 h1973
3Hans Faaij, Jan Odijk, Max Borg, Dick Teunisen1.34,4 h1969
4x400m1Hans Faaij, Jan Odijk, Dick Teunissen, Max Borg3.24,5 h1970
2Hans Faaij, Jan Odijk, Cees Valkenburg, Max Borg3.27,5 h1972
3Hans Faaij, Max Borg, Dick Teunissen, Cees Valkenburg3.29,7 h1972
4x800m1Jan de Boer, Emile Leushuis, Herman Couperus, Maarten v.d. Worp7.57,371992
2Dick Teunissen, L.Ruitenburg, Hans Faaij, Max Borg8.12,8 h1972
3Jan Odijk, Hans Faaij, L. Ruitenburg, Dick Teunissen8.20,1 h1971
4x1500m1Jan de Boer, H. Couperus, Marinus Dijkman, Maarten v.d. Worp16.53,971992
2Hans Faaij, A. v. d. Burg, G. Schalkwijk, L. Ruitenburg17.19,7 h1971
3Abe Postema, J. Lockeveer, Marinus Dijkman, Maarten v.d. Worp17.20,5 h1990
Zweedse1Jan Odijk, Dick Teunissen, Rigo Faase, Piet Spliet2.02,1 h1973
2Pierre Busnel, Jan Vlooswijk, Jan Odijk, Hans Faaij2.04,1 h1967
3Dick Teunissen, Pierre Busnel, Hulsink, W.v.d.Meer2.04,9 h1967
150m1Rafael Bouts17,432018
2Jos Warmerdam18,471997
3Mario Main18,702009
300m1Raymond Zoetekouw35,921996
2Yinka Jan Sojinu37,422009
3Peter Jellema37,901996
600m1Rafael Bouts1.27,262017
2 Engelse mijlen1Gerard Hoogland10.16,5 h1977
2Jan Froon10.26,8 h1977
3Frank van Vliet11.25,1 h1977
3 Engelse mijlen1Albert vd Mey16.20,0 h1975
2Gerard Hoogland16.39,0h1976
3Jan Froon16.56,6h1975
4000m1Pieter Mans13.00,302006
200m horden1Matthijs Wittema27,2 h1992
2Oscar Dimohamed27,3 h1985
3Hans Diks27,5 h1987
300m horden1Wim Ummels44,7 h1999
2Martin Jansen44,9 h1999
3Bart Weerdenburg48,1 h1999
Werpdriekamp1Bram Kreykamp13401993
2Michiel Maas11621992
5 km weg1Daan Dekker17.082022
2Jack vd Walle17.222014
3Emiel van Emmerik17.382005
10 km weg1Mohammed Baket30.522004
2Herman Couperus31.211994
3Marinus Maasdijk32.001958
15 km weg1Hans van Meijgaarden48.531987
2Pieter Mans48.562004
3Herman Couperus49.031994
25 km weg1Rein Merkenhof1.29.201988
2Peter Bogaert1.29.311981
3Pierre Busnel1.31.091983
30 km weg1Pierre Busnel1.52.491986
2Evert-Jan Hanssen1.59.042008
3Gordon v. Dam2.04.101989
50 km weg1Peter Zuidema4.10.452005
100 km weg1Peter Zuidema9.58.592005
6 uur loop1Peter Zuidema70,850 km2006
24 uur loop1Peter Zuidema212,496 km2005
5 EM weg1Wouter Hiemstra28.072010
2Emiel van Emmerik34.342010
10 EM weg1Bert Streumer54.581986
2Rein Merkenhof55.471988
3Jans Mulder56.211989
Halve marathon1Herman Couperus1.08.511995
2Hans van Meijgaarden1.09.011987
3Pieter Mans1.11.362004
Marathon1Jans Mulder2.36.421991
2José Manuel2.42.352004
3Pierre Busnel2.48.301984
4 x 5274 m estafette halve marathon1Hans Botman, Jos Warmerdam, Tiny van Dortmont, Herman Couperus1.13.591993
4x15 km1Leo Dorresteijn, Peter Bogaert, Pierre Busnel, Bert Streumer3.35.091986
2Tiny v. Dortmont, Abe Postema, Herman Couperus, Marinus Dijkman3.37.301992
3Pierre Busnel, Bert Streumer, T. Kooijman, J.v.d. Lagemaat3.41.221984
50m indoor1Philippe Roussey6,021989
2Jefferson Delfina6,142014
2Oscar Dimohamed5,9 h1986
60m indoor1Oscar Dimohamed6,8 h1986
2Marcel Welten7,081992
3Jefferson Delfina7,132011
200m indoor1Oscar Dimohamed22,9 h1986
2Philippe Roussey23,0 h1989
3Peter Jellema23,381996
400m indoor1Bas Geverink51,721991
2Peter Soesbergen52,2 h1971
3Emile Leushuis53,4 h1990
800m indoor1William Knol1.52,152022
2Younes Chaout1.57,522015
3Herman Couperus1.58,1 h1971
1000m indoor1Herman Couperus1.58,191995
2Emile Leushuis2.39,2h1991
3Marinus Dijkman2.40.041991
1500m indoor1Herman Couperus3.55,561995
2Gerard Hoogland4.32,4 h1976
3Jan Froon4.37,3 h1976
3000m indoor1Herman Couperus8.36,021995
2Marinus Dijkman8.54,9 h1991
3Andrew Smith9.04,9 h1991
Hinkstapspringen indoor1Dick den Breejen13,151971
2Matthijs Wittema12,071994
3Jos Warmerdam11,341994
50m horden indoor1Maarten de Wit7,4 h1973
2Hans Diks7,9 h1989
3Jos Warmerdam8,0 h1994
60m horden indoor1Matthijs Wittema8,941994
2Peter de Bruin8, 7 h1986
3Maarten de Wit8,9 h1973
Verspringen indoor1Dick den Breejen6,761971
2Hans Agterberg6,551967
3Lars Schmidt6,451988
Hoogspringen indoor1Peter de Bruin1,861986
2Maarten de Wit1,801973
3Matthijs Wittema1,751994
Kogelstoten indoor1Robert Veldman13,111991
2Lars Schmidt12,781989
3Henk van de Vegt12,031973
Polsstokhoog indoor1Hans Diks3,901988
2Jos Warmerdam3,201994
100m indoor1Bas Geverink11,6 h1987
2Hans Diks12,0 h1987
Vrouwen senioren TF42
OnderdeelPositieAtleetPrestatieDatum
100 meter1Annette Roozen16,482008
200 meter1Annette Roozen34,462007
Verspringen1Annette Roozen3,652010
50m indoor1Annette Roozen9,2 h2007
60m indoor1Annette Roozen10,9 h2007
Verspringen indoor1Annette Roozen3,432007
Mannen senioren TF44
OnderdeelPositieAtleetPrestatieDatum
100 meter1Teun Kruijff13,222009
200 meter1Teun Kruijff26,772009
Verspringen1Teun Kruijff4,352009
50m indoor1Teun Kruijff7,742009
Verspringen indoor1Teun Kruijff4,342009
Scroll naar top