Clubrecords U-Track

Heb je een top 3-prestatie geleverd en staat die hier nog niet bij? Mail dan naar bestenlijsten@u-track.nl. Zet in de email je prestatie met de link naar de uitslag.
Ben je op de hoogte van een top 3-prestatie van een andere atleet die nog niet vermeld is? Laat het ons dan ook even weten!

Clubrecords U-Track

Heb je een top 3-prestatie geleverd en staat die hier nog niet bij? Mail dan naar bestenlijsten@u-track.nl. Zet in de email je prestatie met de link naar de uitslag.
Ben je op de hoogte van een top 3-prestatie van een andere atleet die nog niet vermeld is? Laat het ons dan ook even weten!

Vrouwen senioren
OnderdeelPositieAtleetPrestatieDatum
100 meter1Kika v Bergen en Henegouwen11,922018
2Elja den Os12,421995
3Thea van de Lee12,3 h1970
200 meter1Corry Bakker24,3 h1971
2Kika v Bergen en Henegouwen24,922017
3Thea v.d. Lee25,2 h1970
400 meter1Corry Bakker54,5 h1971
2Thea Nieuwenhuizen56,2 h1973
3Thea v.d. Lee57,2 h1969
800 meter1Ilja Keizer-Laman2.03,6 h1970
2Liduien v.d. Valk2.11,8 h1973
3Thea Nieuwenhuizen2.12,5 h1971
1000 meter1Miriam van Leeuwen2.59,461993
2Simone Gouw3.15,692007
3Judith v.d. Kleij3.17,661993
1500 meter1Ilja Keizer-Laman4.05,1 h1972
2Celia van Kleef4.15,2 h1971
3Jeanine vd Klashorst4.44,342013
Engelse mijl (1609m)1Miriam van Leeuwen5.52,2 h1993
2Judith v.d. Kleij6.08,4 h1993
3Jolanda van Schaik6.12,9 h1993
3000m1Jeanine vd Klashorst9.51,822013
2Marjolein Secrève10.30,0 h1998
3Heleen Griede11.20,2 h1995
5000m baan1Jeanine vd Klashorst17.19,472013
2Marjolein Secrève17.19,631999
3Maaike van Gelder17.39,532021
100m horden (84 cm)1Devrah Leerdam14,832018
2Annemiek Schaaf15,1 h1990
3Elja den Os15,1 h1990
400m horden (76.2 cm)1Heleen Diks1.12,621993
2Judith v.d. Kleij1.16,661993
3Dorien Elsinger1.18,322010
Hoogspringen1Gabrielle Veerman1,651973
2Maaike Lutterman1,641985
3Riet van Gils1,531972
Verspringen1Kika v Bergen en Henegouwen6,252019
2Corry Bakker5,981971
3Annemiek Schaaf5,531992
Hinkstapspringen1Kellynsia Leerdam12,622021
2Kika v Bergen v Henegouwen10,752017
3Afra Acton9,962009
Polsstokhoogspringen1Marjolein Masclee2,701996
Kogelstoten (4 kg)1Diny Bom13,771970
2Christie Mullie12,181994
3Dinie .v.d. Horst11,711972
Discuswerpen (1 kg)1Diny Bom44,131972
2Linda Silvertand37,122002
3Nicole Weling35,161991
Speerwerpen (600 gr)1Christie Mullie38,641994
2Nicole Weling36,701989
3Diny Bom36,161992
Kogelslingeren (4 kg)1Wassiliki Alexandridis23,742015
Zevenkamp1Annemiek Schaaf40101989
2Marianna Houbiers35511992
3Marianne Peijnenburg31951988
Vijfkamp1Thea v.d. Lee35921969
4x100m1Kellynsia Leerdam, Kika v Bergen en Henegouwen, Marieke Imhof, Devrah Leerdam48,292017
2Yvonne vd Velde, Gabrielle Veerman, Jetske vd Werf, Corry Bakker50,3 h1971
3Carla Li, Hilde Westhof, Lida Spliet, José v.d.Meer50,5 h1967
4x400m1Jetske vd Werf - Hanneke Soesbergen - Celia vd Kleef - Corry Bakker4.12,2 h1971
2Judith v.d.Kleij, Marianne Houbiers, Mirjam van Leeuwen, Heleen Diks4.15,241994
3Mirjam van Leeuwen, Heleen Diks, Marianne Houbiers, Danielle Pors4.27,55????
4x800m1Heleen Diks, Marianne Houbiers, Mirjam van Leeuwen, Judith v.d. Kleij10.10,541995
2Erna Vlierman, Marianne Houbiers, Mirjam van Leeuwen, Esther van Zeijl10.29,261992
Zweedse1Lisa Wijmans, Marieke Imhof, Kika van Bergen en Henegouwen, Devrah Leerdam2.28,522017
2Danique Kortrijk, Dorien Elsinger, Ariaantje Obispo, Zoe Haakmat2.29.862010
3Judith v.d. Kleij, Danielle Pors, Mirjam van Leeuwen, Marianne Houbiers2.30,2 h1995
60m1Mila Acton8,612015
2Laurence van Tuijl9,772015
150m1Renate Witteveen21,622005
300m1Annemiek Schaaf43,451993
2Heleen Diks44,441994
3Marianna Houbiers45,601994
200m horden1Riet van Gils33,1 h1972
2Marianna Houbiers33,8 h1992
3Mila Acton35,182015
5 km weg1Jeanine vd Klashorst17.312013
2Marlies Wabeke19.462012
3Anouk vd Heuvel21.222015
10 km weg1Maaike van Gelder35.372022
2Jeanine vd Klashorst36.202012
3Esther van Leer39.262004
15 km weg1Jeanine vd Klashorst55.572011
2Simche Heringa1.00.202014
3Maaike van Gelder1.03.492018
20 km weg1Leontien Ridder1.41.022005
2Wiebke Scheltema1.41.522005
3Fleur Schouten1.42.102006
5 EM weg1Miranda Poldervaart41.432011
10 EM weg1Leonie van Roekel1.15.222003
2Esther van Leer39.262004
3Marjolein Secrève39.301999
Halve marathon1Maaike van Gelder1.18.45??
2Jeanine vd Klashorst1.20.162011
3Simche Heringa1.26.192014
Marathon1Maaike van Gelder2.50.322021
2Simche Heringa3.00.222014
3Leonie van Roekel3.44.152005
4 x 5274 m estafette1Erna Vlierman - Maren Ransdorp - Liesbeth Linthout - Jolanda van Schaik1.32.341992
2Christie Bakker, Josée van Dam, Maren Ransdorp, L. van Aalst1.40.001993
50m indoor1Devrah Leerdam6,902016
2Mila Acton7,202016
3Marianne Houbiers7,0 h1992
60m indoor1N'ketia Seedo7,242020
2Kellynsia Leerdam7,742019
3Devrah Leerdam7,862016
200m indoor1Marianne Houbiers27,5 h1994
2Daniëlle Pors28,1 h1994
3Heleen Diks29,141994
400m indoor1Thea Nieuwenhuizen59,41971
2Mirjam van Leeuwen1.01,01993
800m indoor1Ilja Keizer2.11,2 h1973
2Thea Nieuwenhuizen2.18,5 h1971
3Mirjam van Leeuwen2.19,2 h1993
1500m indoor1Ilja Keizer4.33,1 h1973
2Hilde Westhof4.33,1 h1974
3000m indoor1Leonie van Roekel11.55,571998
Hss indoor1Kellynsia Leerdam12,142021
2Marianne Houbiers9,721994
3Heleen Diks8,821994
50m horden indoor1Devrah Leerdam7,882015
2Heleen Diks9,2 h1994
3Gabrielle Veerman9,8 h1973
60m horden indoor1Devrah Leerdam8,902016
2Dorien Elsinger10,072009
3Heleen Diks10,871993
Verspringen indoor1Kika v Bergen en Henegouwen6,242019
2Thea vd Lee5,511970
3Marianne Houbiers5,121996
Hoogspringen indoor1Gabrielle Veerman1,651973
2Marianne Houbiers1,451992
3Judith v. d. Kleij1,401993
Kogelstoten indoor1Diny Bom12,681971
2Kitty Verkerk9,951971
3Nicole Weling9,711990
500m indoor1Thea van de Lee1.22,5 h1970
600m indoor1Jose Ewoldt2.00,7 h1976
2Gerda Walseman2.06,3 h1976
3Marjolein ...(?)2.08,0 h1975
Mannen senioren
OnderdeelPositieAtleetPrestatieDatum
100 meter1Kevwe Scott Emuakpor10,881993
2Philippe Roussey10,7 h1988
3Wim Pauw10,8 h1970
200 meter1Kevwe Scott Emuakpor21,821993
2Philippe Roussey21,9 h1988
3Oscar Dimohamed22,0 h1985
400 meter1Kevwe Scott Emuakpor49,6 h1992
2Bas Geverink49,7 h1990
3Peter Soestbergen49,9 h1971
800 meter1Hanad van Haren1.54,232018
2Herman Couperus1.54,651993
3Jan de Boer1.55,731993
1000 meter1Herman Couperus2.27,861995
2Marinus Maasdijk2.30,5 h1958
3Hans Faaij2.31,3 h1977
1500 meter1Herman Couperus3.51,301995
2Cees van Dommele3.57,2 h1971
3Hans Faaij3.59,7 h1979
Engelse mijl (1609m)1Herman Couperus4.18,4 h1994
2Maarten v.d. Worp4.32,7 h1990
3Marinus Dijkman4.35,4h1992
2.000m1Herman Couperus5.38,001993
2Jan de Boer5.43,301992
3Leo Ruitenberg5.51,4 h1970
3.000m1Herman Couperus8.20,211995
2Cees van Dommele8.29,2 h1972
3Rein Merkenhof8.31,5 h?
5.000m1Herman Couperus14.53,881995
2Rein Merkenhof15.00,4 h1986
3Cees van Dommele15.13,0 h1972
10.000m1Herman Couperus31.20,901994
2Andy Smith32.48,4 h1991
3Jan Mentink33.32,0 h1976
110m horden1Terry Lobato14,8 h1987
2Peter de Bruin15,4 h1986
3Tim Koot16,091995
400m horden1Bram van Hastenberg57,802018
2Jos Warmerdam58,281994
3Marinus Dijkman59,0 h1989
3.000 meter steeple1Marinus Dijkman09.26,801991
2Ger Janszen09.54,6 h1973
3Rob van Westing09.59,0 h1973
1 uur loop1Rein Merkenhof17.312,951988
2Marinus Maasdijk17.103,451958
3Peter Bogaert16.883,831975
Hoogspringen1Peter de Bruin1,951986
1Terry Lobato1,951988
3Tim Koot1,921990
Verspringen1Kevwe Scott Emuakpor7,141990
2Bram van Rosmalen7,091993
3Terry Lobato7,041987
Hinkstapspringen1Dick den Breejen13,451970
2Terry Lobato13,161992
3Bas Geverink13,071991
Polsstokhoogspringen1S. Vos4,101985
2Hans Diks4,001988
3Jos Warmerdam3,911998
Kogelstoten1Robert Veldman13,421990
2Lars Schmidt13,021989
3Henk v.d. Vegt12,541967
Discuswerpen1Robert Veldman40,561987
2Henk van de Vegt40,18?
3Ben ten Holter39,791963
Speerwerpen (600 gr)1Jaap van Kouterik60,341973
2Matthijs Wittema57,041993
3Pim de Vries52,441973
Kogelslingeren (4 kg)1Robert Veldman30,521991
2Hans Diks27,941989
3Giel Gulpers27,561986
Tienkamp1Raymond Zoetekouw59661996
2Matthijs Wittema57001992
3Hans Diks56951988
4x100m1Tim Koot, Bram v. Roosmalen, Joos Willem Verbeek, Kevwe Scott Emuakpor42,9 h1993
2Bram Kreykamp, Tim Koot, Terry Lobato, Kevwe Scot Emuakpor43,401992
3Piet Spliet, Jan Odijk, Max Borg, Dick Teunissen43,3 h1993
4x200m1Bas Geverink, Robert Veldman, Hans Diks, Philip Roussey1.31,8 h1988
2Piet Spliet, Jan Odijk, Dick Teunissen, Rigo Faase1.33,9 h1973
3Hans Faaij, Jan Odijk, Max Borg, Dick Teunisen1.34,4 h1969
4x400m1Hans Faaij, Jan Odijk, Dick Teunissen, Max Borg3.24,5 h1970
2Hans Faaij, Jan Odijk, Cees Valkenburg, Max Borg3.27,5 h1972
3Hans Faaij, Max Borg, Dick Teunissen, Cees Valkenburg3.29,7 h1972
4x800m1Jan de Boer, Emile Leushuis, Herman Couperus, Maarten v.d. Worp7.57,371992
2Dick Teunissen, L.Ruitenburg, Hans Faaij, Max Borg8.12,8 h1972
3Jan Odijk, Hans Faaij, L. Ruitenburg, Dick Teunissen8.20,1 h1971
4x1500m1Jan de Boer, H. Couperus, Marinus Dijkman, Maarten v.d. Worp16.53,971992
2Hans Faaij, A. v. d. Burg, G. Schalkwijk, L. Ruitenburg17.19,7 h1971
3Abe Postema, J. Lockeveer, Marinus Dijkman, Maarten v.d. Worp17.20,5 h1990
Zweedse1Jan Odijk, Dick Teunissen, Rigo Faase, Piet Spliet2.02,1 h1973
2Pierre Busnel, Jan Vlooswijk, Jan Odijk, Hans Faaij2.04,1 h1967
3Dick Teunissen, Pierre Busnel, Hulsink, W.v.d.Meer2.04,9 h1967
150m1Rafael Bouts17,432018
2Jos Warmerdam18,471997
3Mario Main18,702009
300m1Raymond Zoetekouw35,921996
2Yinka Jan Sojinu37,422009
3Peter Jellema37,901996
600m1Rafael Bouts1.27,262017
2 Engelse mijlen1Gerard Hoogland10.16,5 h1977
2Jan Froon10.26,8 h1977
3Frank van Vliet11.25,1 h1977
3 Engelse mijlen1Albert vd Mey16.20,0 h1975
2Gerard Hoogland16.39,0h1976
3Jan Froon16.56,6h1975
4000m1Pieter Mans13.00,302006
200m horden1Matthijs Wittema27,2 h1992
2Oscar Dimohamed27,3 h1985
3Hans Diks27,5 h1987
300m horden1Wim Ummels44,7 h1999
2Martin Jansen44,9 h1999
3Bart Weerdenburg48,1 h1999
Werpdriekamp1Bram Kreykamp13401993
2Michiel Maas11621992
5 km weg1Daan Dekker17.082022
2Jack vd Walle17.222014
3Emiel van Emmerik17.382005
10 km weg1Mohammed Baket30.522004
2Herman Couperus31.211994
3Marinus Maasdijk32.001958
15 km weg1Hans van Meijgaarden48.531987
2Pieter Mans48.562004
3Herman Couperus49.031994
25 km weg1Rein Merkenhof1.29.201988
2Peter Bogaert1.29.311981
3Pierre Busnel1.31.091983
30 km weg1Pierre Busnel1.52.491986
2Evert-Jan Hanssen1.59.042008
3Gordon v. Dam2.04.101989
50 km weg1Peter Zuidema4.10.452005
100 km weg1Peter Zuidema9.58.592005
6 uur loop1Peter Zuidema70,850 km2006
24 uur loop1Peter Zuidema212,496 km2005
5 EM weg1Wouter Hiemstra28.072010
2Emiel van Emmerik34.342010
10 EM weg1Bert Streumer54.581986
2Rein Merkenhof55.471988
3Jans Mulder56.211989
Halve marathon1Herman Couperus1.08.511995
2Hans van Meijgaarden1.09.011987
3Pieter Mans1.11.362004
Marathon1Jans Mulder2.36.421991
2José Manuel2.42.352004
3Pierre Busnel2.48.301984
4 x 5274 m estafette halve marathon1Hans Botman, Jos Warmerdam, Tiny van Dortmont, Herman Couperus1.13.591993
4x15 km1Leo Dorresteijn, Peter Bogaert, Pierre Busnel, Bert Streumer3.35.091986
2Tiny v. Dortmont, Abe Postema, Herman Couperus, Marinus Dijkman3.37.301992
3Pierre Busnel, Bert Streumer, T. Kooijman, J.v.d. Lagemaat3.41.221984
50m indoor1Philippe Roussey6,021989
2Jefferson Delfina6,142014
2Oscar Dimohamed5,9 h1986
60m indoor1Oscar Dimohamed6,8 h1986
2Marcel Welten7,081992
3Jefferson Delfina7,132011
200m indoor1Oscar Dimohamed22,9 h1986
2Philippe Roussey23,0 h1989
3Peter Jellema23,381996
400m indoor1Bas Geverink51,721991
2Peter Soesbergen52,2 h1971
3Emile Leushuis53,4 h1990
800m indoor1William Knol1.52,152022
2Younes Chaout1.57,522015
3Herman Couperus1.58,1 h1971
1000m indoor1Herman Couperus1.58,191995
2Emile Leushuis2.39,2h1991
3Marinus Dijkman2.40.041991
1500m indoor1Herman Couperus3.55,561995
2Gerard Hoogland4.32,4 h1976
3Jan Froon4.37,3 h1976
3000m indoor1Herman Couperus8.36,021995
2Marinus Dijkman8.54,9 h1991
3Andrew Smith9.04,9 h1991
Hinkstapspringen indoor1Dick den Breejen13,151971
2Matthijs Wittema12,071994
3Jos Warmerdam11,341994
50m horden indoor1Maarten de Wit7,4 h1973
2Hans Diks7,9 h1989
3Jos Warmerdam8,0 h1994
60m horden indoor1Matthijs Wittema8,941994
2Peter de Bruin8, 7 h1986
3Maarten de Wit8,9 h1973
Verspringen indoor1Dick den Breejen6,761971
2Hans Agterberg6,551967
3Lars Schmidt6,451988
Hoogspringen indoor1Peter de Bruin1,861986
2Maarten de Wit1,801973
3Matthijs Wittema1,751994
Kogelstoten indoor1Robert Veldman13,111991
2Lars Schmidt12,781989
3Henk van de Vegt12,031973
Polsstokhoog indoor1Hans Diks3,901988
2Jos Warmerdam3,201994
100m indoor1Bas Geverink11,6 h1987
2Hans Diks12,0 h1987
Vrouwen senioren TF42
OnderdeelPositieAtleetPrestatieDatum
100 meter1Annette Roozen16,482008
200 meter1Annette Roozen34,462007
Verspringen1Annette Roozen3,652010
50m indoor1Annette Roozen9,2 h2007
60m indoor1Annette Roozen10,9 h2007
Verspringen indoor1Annette Roozen3,432007
Mannen senioren TF44
OnderdeelPositieAtleetPrestatieDatum
100 meter1Teun Kruijff13,222009
200 meter1Teun Kruijff26,772009
Verspringen1Teun Kruijff4,352009
50m indoor1Teun Kruijff7,742009
Verspringen indoor1Teun Kruijff4,342009
Meisjes junioren A
OnderdeelPositieAtleetPrestatieDatum
100 meter1Kellynsia Leerdam12,172021
2Annemieke Schaaf12,3 h1988
3Devrah Leerdam12,622015
200 meter1Gabrielle Veerman25,7 h1971
2Annemieke Schaaf26,2 h1988
2Devrah Leerdam26,442014
400 meter1Rosalie Varkevisser56,622021
2Thea Nieuwenhuizen58,0 h1970
3Hilde Dix1.00,5 h1967
800 meter1Suzanne v. Wijck2.16,902011
2Hilde Dix2.18,1 h1967
3Ria Spelbos2.26,4 h1972
1.000 meter1Devrah Leerdam4.07,912014
1.500 meter1Jeanine vd Klashorst4.58,082010
1.609 meter (1 EM)1Jeanine vd Klashorst5.25,042009
3.000 meter1Jeanine vd Klashorst10.23,262010
5.000 meter1Jeanine vd Klashorst17.57,172010
2Simone Gouw18.53,582006
100 meter horden1Devrah Leerdam14,642015
2Dorien Elsinger15,942009
3Annemieke Schaaf16,1 h1988
200 meter horden1Devrah Leerdam30,622014
2Kika van Bergen van Henegouwen33,382015
3Sandra Noorthoorn33,5 h1981
400 meter horden1Devrah Leerdam1.10,032015
Hoogspringen1Maaike Lutterman1,641985
2Gabrielle Veerman1,631972
3Annette Stellaard1,551973
3Carlita van Rossum1,551986
3Hedwig Swart1,552009
3Kika van Bergen van Henegouwen1,552015
Hink-stapspringen1Kellynsia Leerdam12,082019
2Hedwig Swart10,182009
3Ariaantje Obispo9,722009
Kogelstoten (4 kg)1Jenny Tchedjo12,982018
2Loes Heelink11,351972
3Diny Bom10,641967
Discuswerpen (1 kg)1Jenny Tchedjo39,582018
2Diny Bom34,731967
3Loes Heelink29,741972
Speerwerpen (600 gr)1Heleen Diks33,421985
2J. van Dort31,601960
3Carla Rogge31,301966
Zevenkamp1Heleen Diks36871984
2Maaike Lutterman34441984
3Jorijn Scholten26801990
4x100 meter1Janine Verhaar, Kika vBergen vHenegouwen, Kadiatou Winklaar, Devrah Leerdam48,392015
2Gera Attwell, Janine Verhaar, Kika v Bergen v Henegouwen, Defrah Leerdam48,792014
3Gera Attwell, Florine Sreeram, Kika v Bergen v Henegouwen, Defrah Leerdam50,262014
Zweedse estafette1Naomi Renssen, Kadiatou Winklaar, Kika v Bergen v Henegouwen, Devrah Leerdam2.26,502015
2Suzanne van Wijck, Dorien Elsinger, Ariaantje Obispo, Manouk Sprang2.27,182009
3Naomi Renssen, Nalini Sreeram, Kadiatou Winklaar, Kika v Bergen v Henegouwen2.28,672015
60m1Kellynsia Leerdam7,952021
2Devrah Leerdam8,232015
3Kika van Bergen van Henegouwen8,322015
5 km weg1Jeanine vd Klashorst17,442010
2Muriel Megens28,282010
10 km weg1Jeanine vd Klashorst37,112010
2Suzanne van Wijck39,492010
2Muriel Megens59,572010
50 meter indoor1Marieke Imhof7,172016
2Kika v Bergen v Henegouwen7,202016
3Rachella Boodoe7,272016
60 meter indoor1Kellynsia Leerdam7,742019
2Devrah Leerdam7,872015
3Marieke Imhof8,042016
400 meter1Suzanne van Wijck1.01,962010
600 meter1Anja van Haasteren2.27,0 h1975
800 meter1Suzanne van Wijck2.20,162011
2Hanneke Soesbergen2.32,0 h1971
3Sharon van de Velden2.43,7 h1986
1.500 meter1Jeaninie vd Klashorst4.59,242010
3.000 meter1Jeaninie vd Klashorst10.39,372010
4x200m1Kika v Bergen v Henegouwen, Jeaninie vd Klashorst, ?, ?1.47,802015
50 meter horden indoor1Heleen Diks9,3 h1985
2Annette Stellaard9,4 h1973
2Marjan Versteeg9,4 h1984
60 meter horden indoor1Devrah Leerdam8,812015
2Dorien Elsinger10,242009
3Manouk Sprang12,282008
Verspringen indoor1Kika van Bergen van Henegouwen5,222016
2Dorien Elsinger4,872008
3Gabrielle Veerman4,861971
Hss indoor1Kellynsia Leerdam12,072020
Hoogspringen indoor1Annette Stellaard1,551973
2Carlita van Rossum1,521986
3Gloria Terborg1,501985
Kogelstoten indoor1Loes Heelink10,041973
2Maaike Lutterman9,821984
3Sharon van de Velden9,161986
Jongens junioren A
OnderdeelPositieAtleetPrestatieDatum
100 meter1Rigo Faase10,7 h1973
2Jaffid Acton11,02022
3Kevwe Scott-Emuakpor10,9 h1986
200 meter1Steves Fluit22,212019
2Justin Raijmakers22,552020
3Kevwe Scott-Emuakpor22,4 h1987
400 meter1Bram van Hastenberg50,912017
2Friso Topper51,042015
3Joost-Willem Scholten51,2 h1993
800 meter1William Knol1.50,402022
2Younes Chaout1.57,602013
3Bert Ruitenburg1.58,0 h1975
1.000 meter1Olivier Heimel2.41,2 h1996
2Han van der Ven2.42,562008
3Younes Chaout2.42,892014
1.500 meter1William Knol3.45.512022
2Bert Ruitenburg4.04,9 h1975
3Henk Verwoerd4.07,5 h1964
1 Engelse mijl1Igor van Hoeijen4.56,0 h1992
3.000 meter1William Knol8.42,132021
2Henk Verwoerd8.56,0 h1964
3Bert Ruitenburg9.07,3 h1975
5.000 meter1Stijn Verheij16.56,082021
2Ids Dijkstra17.01,352013
3Olivier Heimel17.20,421996
110m horden1Peter de Bruin15,321985
2Dick Pauw15,3 h1961
3Huber Agterberg15,821986
200 meter horden1Peter de Bruin26,9 h1985
2Huber Agterberg27,0 h1986
3Rigo Faase27,4 h1972
400 meter horden1Bram van Hastenberg56,412017
2Gerard vd Vegt1.01,8 h1973
3Alex van Zijl1.05,642010
Hoogspringen1Huber Agterberg2,001986
2Terry Lobato1,901985
2Peter de Bruin1,901985
Verspringen1Kevwe Scott-Emuakpor7,131987
2Terry Lobato6,661985
3Rigo Faase6,631973
Polsstokhoogspringen1Dick Pauw3,051961
2Raymond Zoetekouw3,001995
3Niek Niëns2,901995
Hink-stapspringen1Terry Lobato12,621985
2Luc Nkurunziza12,272015
3John Kuijer12,001984
Kogelstoten (6 kg)1Wim de Vries12,831960
2Raymond Zoetekouw12,541995
3Theo Spliet12,421962
Discuswerpen (1,75 kg)1Gerard vd Vegt39,821973
2Raymond Zoetekouw35,361995
3Jaap van Kouterik32,721972
Kogelslingeren1Bram van Hastenberg26,302017
Speerwerpen (800 gr)1Jaap van Kouterik57,041972
2Raymond Zoetekouw51,081995
3Marcel Kanne48,901985
4x100m estafette1M.Binnekamp, M.Kasteleijn, T.van Zijl, M.Halfhuid44,4 h1991
2Gennaro Biswane, Luc Nkurunziza, Benjamin Vimpi dos Santos, Rakeem Zuylen45,112015
2M.Halfhuid, J.Keller, M.Kasteleijn, R.Zoetekouw45,2 h1992
Zweedse estafette1Friso Topper (B), Younes Chaout (A), Shaquille Brahm (B) , Gennaro Biswane (B)2.07,522014
2Younes Chaout, Rakeem Zuylen, Shaquille Brahm, Gennaro Biswane2.10,242014
Tienkamp1Raymond Zoetekouw59321995
2Martien Binnekamp45881990
60 meter1Vimpi Benjamin Dos Santos7,572015
150 meter1Gennaro Biswane17,842015
2Stanley Papaioannov18,672012
300 meter1Friso Topper37,902015
4.000 meter1Alex van Zijl15.07,022009
110m horden 1,067cm1Luc Nkurunziza17,822015
Discus (2 kg)1Helge Giezeman22,002016
Kogel (7,26 kg)1Helge Giezeman10,192016
5 km1Younes Chaout17.352013
2Ids Dijkstra17.542013
10 km1Ids Dijkstra35.492013
2Alex van Zijl42.392010
3Willem Verhoeven44.022013
15 km1Ids Dijkstra54.312013
10 Engelse mijlen1Alex van Zijl1.10.182010
50 meter indoor1Robert Kraaijkamp6,301989
1Shaquille Brahm6,302014
3Tom van Zijl6,2 h1990
60 meter indoor1Steves Fluit7,082019
2Reijer Nkanga7,082021
3Justin Raijmakers7,122020
200 meter indoor1Justin Raijmakers23,452018
2Bram van Hastenberg23,732017
3Tom van Zijl24,1 h1991
400 meter indoor1Bram van Hastenberg51,812017
2Tom van Zijl53,231991
3Josbert Keller55,1 h1991
800 meter indoor1William Knol1.52,152022
2Henny van Hoogevest1.57,7 h1973
3Younes Chaout1.59,732014
1.000 meter indoor1Martien Froon3.31,0 h1975
1.500 meter indoor1William Knol3.53,502022
2Alex van Zijl4.27,082010
3Stef Bos4.46,8 h1971
50 meter horden indoor1Bram van Hastenberg8,152016
2Egbert vd Bol8,4 h1976
60 meter horden indoor1Luc Beau9,172015
2Bram van Hastenberg9,482017
Verspringen indoor1Huber Agterberg6,411986
2Peter de Bruin6,221985
3Martien Froon6,151975
Hoogspringen indoor1Huber Agterberg1,951986
2Peter van Dommele1,751973
2Peter de Bruin1,751985
Polsstokhoog indoor1Bram van Hastenberg2,842015
Kogelstoten (6 kg) indoor1Helge Giezeman11,732016
2Robert Kraaijkamp10,621990
3Peter de Bruin10,141985
Meisjes junioren B
OnderdeelPositieAtleetPrestatieDatum
60 meter1N’ketia Seedo (MD)7,712016
2Janine Verhaar (MC)7,882015
3Rachella Boodoe8,452015
100 meter1N'ketia Seedo11,372019
2Janine Verhaar (MC)12,202015
3Simi Pater12,642018
150 meter1Suzanne Ooms (MC)17,5h1986
2N'ketia Seedo (MC)18,362017
3Janine Verhaar (MC)18,832015
200 meter1N'ketia Seedo23,932019
2Janine Verhaar (MC)25,162015
3Suzanne Ooms26,0h1985
300 meter1Suzanne v Wijck43,302009
2
3
400 meter1Mireille Nagtegaal58,341986
2Suzanne v Wijck1.01,262009
3Annemiek v Leeuwen1.01,2h1985
800 meter1Suzanne v Wijck2.17,182009
2Mireille Nagtegaal2.17,3h1986
3Naomi Renssen2.19,952015
1000 meter1Naomi Renssen3.14,482015
2Judith Hentzen4.04,9h2005
3Kika v Bergen v Henegouwen4.22,272014
1500 meter1Naomi Renssen4.50,632015
2Suzanne v Wijck5.03,832009
3Merel van Assem5.17,232014
Engelse mijl (1609m)1Devrah Leerdam6.37,952011
2
3
3000m1Merel van Assem11.10,102014
2Jet Bloemen13.26,552010
3Marita de Vries13.40,802013
100m horden (76.2 cm)1Devrah Leerdam15,082013
2Suzanne Ooms15,181989
3Gera Attwell16,092014
200m horden (76.2 cm)1Kika v Bergen v Henegouwen32,352014
2Luna van Velzen38,712015
3Naomi Renssen39,422015
300m horden (76.2 cm)1Annemiek v Leeuwen51,1h1984
2Linda Agterberg52,4h1982
3Agterberg Diks53,0h1982
400m horden (76.2 cm)1Suzanne v Wijck1.07,872008
2Gera Attwell1.08,072014
3Florine Sreeram1.17,772014
Hoogspringen1Hedwig Swart1,652007
2Gloria Terborg1,551983
3Linda van Herk1,501978
Verspringen1Suzanne Ooms5,621989
2Annemieke Schaaf5,231984
3Kika v Bergen v Henegouwen5,232013
Hinkstapspringen1Kellynsia Leerdam11,562018
2Gera Attwell9,832014
3
Polsstokhoogspringen1Caitlin ten Hove2,202015
Gera Attwell2,002014
Kogelstoten (3 kg)1Jenny Tchedjo14,432017
2Wassiliki Alexandridis12,292009
3Loes Heebink11,281971
Discuswerpen (1 kg)1Jenny Tchedjo39,732017
2Wassiliki Alexandridis28,942009
3Loes Heebink28,361971
Speerwerpen (600 gr)1Sharon vd Velden32,441985
2Wassiliki Alexandridis29,442009
3Mireille Nagtegaal28,541986
Speerwerpen (500 gr | vanaf 2012)1Luna van Velzen28,782015
2Nalini Sreeram22,962014
3Kika v Bergen v Henegouwen19,722013
Kogelslingeren (4 kg)1Anyk Warmerdam18,062018
Zevenkamp1Iris Wilbrink31191990
2Sandra van Wijk19791986
3
4x100m1N’ketia Seedo, Tara Hoeba, Simi Pater, Kellynsia Leerdam48,932017
2Gera Attwell - Kika v Bergen v Henegouwen - Florine Sreeram - Janine Verhaar50,202014
3Kika van Bergen van Henegouwen- Gera Attwell - Devrah Leerdam - Florine Sreeram50,282013
Zweedse1Merel van Assem-Kika v Bergen v Henegouwen - Gera Attwell - Devrah Leerdam2.30,692014
2
3
5 km weg1Naomi Renssen19.252015
2Sira de Waard26.372012
3Gabrielle Bergé26.522010
10 km weg1Suzanne van Wijck44.122009
2
3
50m indoor1Janine Verhaar6,792016
2Gera Attwell7,042013
3Devrah Leerdam7,112013
60m indoor1N’ketia Seedo7,242020
2Janine Verhaar7,752016
3Simi Pater7,942018
200m indoor1Simi Pater26,952017
2Rania Osman29,002014
3
600m indoor1Jacqueline Benschop1.54,8h1976
2Carolien Stevens2.20,0h1975
3Marja Kluyt2.27,5h1976
800m indoor1Mireille Nagtegaal2.22,6h1986
2Suzanne van Wijck2.24,922009
3Sharon van de Velden2.44,0h1985
1500m indoor1Naomi Renssen5.00,652015
2
3
4 x 200m indoor1Kika-Gera-?-?1.46,942014
2
3
Hinkstapspringen indoor1Kellynsia Leerdam11,272018
2Jenny Nzounda9,272015
3
Verspringen indoor1Caitlin ten Hove4,752014
2Jenny4,702016
3Kellynsia Leerdam4,672017
Hoogspringen indoor1Suzanne Ooms1,631989
2Gloria Terborg1,501983
3Linda Agterberg1,451982
Kogelstoten indoor1Jenny Nzounda12,312016
2Barbara Dirven11,841988
3Suzanne Ooms11,181989
Jongens junioren B
OnderdeelPositieAtleetPrestatieDatum
60 meter1Karsten van Beelen7,392021
2Finn Deckers7,512021
3Lorenzo Speear7,522021
100 meter1Reijer Nkanga10,902020
2Shaquille Brahm11,022014
3Jaffid Acton11,112021
150 meter1Shaquille Brahm16,432013
2Lorenzo Rack17,902007
3Netinai Inapai18,322015
200 meter1Shaquille Brahm22,112014
2Joost-Willem Scholten23,181992
3Rakeem Zuylen23,292015
3Karsten van Beelen23,292022
300 meter1Max Borg36,4h1963
2Rigo Faase36,5h1970
3Fred Agterberg36,7h1971
400 meter1Friso Topper50,932014
2Joost-Willem Scholten50,981992
3Rigo Faase52,6h1970
800 meter1Jesse Fokkenrood1.57,282018
2Hamza Foulouh2.00,272010
3Younes Chaout2.00,492011
1000 meter1Mojalefa Kloprogge2.38,502018
2Younes Chaout2.39,012012
3Igor van Hoeijen2.43,8h1991
1500 meter1Mojalefa Kloprogge4.02,242018
2Hamza Foulouh4.05,912010
3Bert Ruitenburg4.16,6h1973
Engelse mijl (1609m)1Younes Chaout5.03,382011
2
3
3000m1Mojalefa Kloprogge8.48,272018
2Leo Ruitenburg9.18,4h1969
3Bert Ruitenburg9.20,6h1973
5000m1Jesse Fokkenrood16.14,032018
2
3
10000m1Bram van Hastenberg48.53,912015
2
3
110m horden (91 cm)1Stefan Pol16,162017
2Luc Nkurunziza16,502014
3Gennaro Biswane17,502013
200m horden (84 cm)1Stefan Pol28,602017
2Friso Topper29,562014
3Bram van Hastenberg31,512015
400m horden (84 cm)1Bram van Hastenberg1.11,622015
2
3
2000m Steeplechase1Igor van Hoeijen6.42,3h1991
2
3
3000m Steeplechase1Bram van Hastenberg13.20,292015
2
3
Hoogspringen1Huber Agterberg1,901985
2Pieter Maas1,752014
3Hans Agterberg1,711960
Verspringen1Raymond Zoetekouw6,811992
2Shaquille Brahm6,472013
3Hans Agterberg6,291960
Hinkstapspringen1Indy Wekker12,632018
2Luc Nkurunziza12,592014
3Raymond Zoetekouw12,251992
Polsstokhoogspringen1Hans Agterberg3,251961
2P. van Gils2,851964
3Dick Pauw2,801959
Kogelstoten (5 kg)1Hans Agterberg13,461961
2P. Grimmelijkhuizen13,301986
3Wim de Vries13,191959
Discuswerpen (1,5 kg)1Dick Paauw40,111959
2Raymond Zoetekouw37,701992
3P. Adelaar36,121964
Speerwerpen (700 gr)1Helge Giezeman62,652015
2Raymond Zoetekouw47,621992
3Guido Oranje43,481991
Kogelslingeren (5 kg)1Bram van Hastenberg20,842015
2
3
Meerkamp1Michiel Kasteleijn38961990
2Sander Pathmamanoharan29921991
3Erik Mooy24441993
Tienkamp1Gennaro Biswane44982014
2Bram van Hastenberg33392015
3
Twintigkamp1Bram van Hastenberg66522015
2
3
4x100m1Gennaro Biswane - Friso Topper - Rakeem Zuylen - Shaquille Brahm43,082014
2Gennaro Biswane - Shaquille Brahm - Luc Nkurunziza - Rakeem Zuylen43,812014
3Virgil Smith - Rakeem Zuylen - Friso Topper - Shaquille Brahm44,332014
5 km weg1Jesse Fokkenrood16.242018
2Friso van Alphen20.462011
3Job van Gerwen22.052011
10 km weg1Ids Dijkstra41.192010
2Friso van Alphen49.372011
3Job van Gerwen51.532011
15 km weg1Ids Dijkstra1.02.212011
2
3
3
50m indoor1Rigo Faase5,9h1971
2Shaquille Brahm6,282013
3Michiel Kastelijn6,351991
60m indoor1Reijer Nkanga7,152020
2Shaquille Brahm7,262013
3Karsten van Beelen7,412022
200m indoor1Michiel Kastelijn24,081991
2Martien Binnekamp25,7h1988
3Robert Kraaijkamp26,6h1988
400m indoor1Michiel Kastelijn55,071991
2Martien Binnekamp55,631989
3
800m indoor1Younes Chaout2.00,032012
2Henny van Hoogevest2.06,7h1971
3Igor van Hoeijen2.08,631991
1000m indoor1Harold Benschop3.03,0h1974
2Hans van de Laan3.23,0h1975
3
1500m indoor1Jesse Fokkenrood4.10,612018
2Younes Chaout4.17,782012
3Mojalefa Kloprogge4.19,772017

3000m indoor1
2
3
50m horden indoor1Huber Agterberg7,8h1984
2Stefan Pol7,952015
3Mark Wilbrink8,4h1983
60m horden indoor1Michiel Kastelijn8,591991
2Rigo Faase8,6h1971
3Stefan Pol9,522016
Verspringen indoor1Indy Wekker6,432018
2Rigo Faase6,271971
3Shaquille Brahm6,242014
Hinkstapspringen indoor1
2
3
Hoogspringen indoor1Huber Agterberg1,901985
2Hans Stelte1,651983
3Michael van Westerloo1,651983
Kogelstoten (5kg) indoor1Ruud van de Lingen12,841973
2Peter Grimmelikhuysen12,251986
3Raymond Zoetekouw11,711992
Meisjes junioren C
OnderdeelPositieAtleetPrestatieDatum
60 meter1Janine Verhaar7,882015
2Thirza Verkerk8,492015
3Tara Hoeba9,012015
80 meter1N'ketia Seedo9,632018
2Janine Verhaar9,912015
3Suzanne Ooms9,8h1988
100 meter1N'ketia Seedo11,662017
2Janine Verhaar12,202015
3Devrah Leerdam13,132011
150 meter1Suzanne Ooms17,5h1986
2N'ketia Seedo18,362017
3Janine Verhaar18,832015
200 meter1N'ketia Seedo24,522017
2Janine Verhaar25,162015
3Florine Sreeram28,262013
300 meter1Simi Pater43,732017
2Lola de Graaf50,612015
3
400 meter1Nalini Sreeram1.02,842013
2Kika van Bergen van Henegouwen1.07,242011
3Gera Attwell1.07,422011
600 meter1Mireille Nagtegaal1.39,3h1984
2Annemiek v Leeuwen1.44,0h1984
3Suzanne Ooms1.46,0h1988
800 meter1Suzanne v Wijck2.23,782007
2Naomi Renssen2.30,052013
3Melissa Pentiker2.31,762013
1000 meter1Naomi Renssen3.10,082014
2Suzanne v Wijck3.14,422006
3Anne Geytenbeek3.19,732015
1500 meter1Merlijne van Doorn5.17,642021
2Anne Geytenbeek5.20,772015
3Silke Mählmann5.46,372021
Engelse mijl (1609m)1Gera Attwell6.36,552011
2Kika van Bergen van Henegouwen6.51,782011
3
3000m1Naomi Renssen11.24,862014
2
3
80m horden (76.2 cm)1Suzanne Ooms11,8h1988
2Devrah Leerdam13,102011
3Suzanne v Wijck13,492007
100m horden (84 cm)1Rozen Mainguy17,212013
2Suzanne v Wijck17,312007
3
200m horden (76.2 cm)1Suzanne v Wijck32,842007
2Janine Verhaar35,542014
3Jenny Tchedjo35,652014
1500m steeplechase1Anne Geytenbeek5.47,092015
2
3
Verspringen1Suzanne Ooms5,551988
2Kika van Bergen van Henegouwen5,132012
3Janine Verhaar5,002014
Hinkstapsprong1Lola de Graaf7,972015
Hoogspringen1Suzanne Ooms1,601988
2Gaby Desse1,532013
3Jenny Tchedjo1,522015
Kogelstoten (3kg)1Jenny Tchedjo12,552015
2Wassiliki Alexandridis12,132008
3Joke Ruitenburg11,361967
Speerwerpen (500 gr)1Suzanne Ooms34,041987
2Wassiliki Alexandridis29,792007
3Lindsey Krop28,722013
Discuswerpen (1kg)1Jenny Tchedjo33,792015
2Suzanne Ooms28,921987
3Patricia Scheggetman23,551985
Kogelslingeren (3 kg)1Pascalle Boom19,692015
Zevenkamp1Iris Wilbrink31051988
2Karen Mol25821992
3Marije Ewald25141992
4x80m1Kellynsia Leerdam - Sarah Verkerk - Thirza Verkerk - Janine Verhaar40,982015
2Kellynsia Leerdam - Tara Hoeba - Thirza Verkerk - Janine Verhaar41,472015
3Amal Essabdouni - Devrah Leerdam - Gera Attwell - Kika v Bergen v Henegouwen41,942011
2 km weg1Orla Rispens8.092013
2
3
5 km weg1Anne Geytenbeek19.322015
2Naomi Renssen20.032014
3Lola de Graaf23.222015
50m indoor1Suzanne Ooms6,6h1988
2Gera Attwell7,102012
3Devrah Leerdam7,132010
60m indoor1N'ketia Seedo7,352018
2Janine Verhaar8,012015
3Devrah Leerdam8,312012
200m indoor1Janine Verhaar25,982015
2
3
600m indoor1Mireille Nagtegaal
1.46,8h1984
2Sharon van de Velden1.57,5h1983
3Paulien van de Velden2.00,0h1981
1500m indoor1Anne Geytenbeek5.13,942015
2
3
50m horden indoor1Devrah Leerdam8,402011
2Suzanne Ooms8,2h1988
3Linda Agterberg9,0h1981
60m horden indoor1Gabrielle Berge10,452008
2Suzanne v Wijck10,462006
3Anyk Warmerdam10,992014
Verspringen indoor1Suzanne Ooms5,611987
2N'Ketia Seedo4,912017
3Devrah Leerdam4,802011
Hoogspringen indoor1Carlita van Rossum1,501983
2Suzanne Ooms1,501988
3Jenny Nzounda1,462014
Kogelstoten indoor1Jenny Nzounda12,122015
2Suzanne Ooms10,321988
3Wassiliki Alexandridis10,222006
Jongens junioren C
OnderdeelPositieAtleetPrestatieDatum
60 meter1Indy Wekker8,012015
2
3
100 meter1Shaquille Brahm11,392012
2Marius Vyent11,492019
3Rakeem Zuylen11,632014
150 meter1Shaquille Brahm17,392012
2Karsten van Beelen17,772021
3Marius Vyent17,872019
200 meter1Shaquille Brahm23,732012
2Karsten van Beelen23,802021
3Gennaro Biswane25,452012
300 meter1Friso Topper41,112012
2
3
400 meter1Timo Hoogendoorn57,262018
2Ranjen Pathmamanoharan1.01,321992
3Donovan Wong-a-Tsoi1.01,332005
800 meter1Timo Hoogendoorn2.01,152019
2William Knol2.04,392019
3Hamza Foulouh2.05,332009
1000 meter1Hamza Foulouh2.41,342009
2Ruben Heesen2.51,972012
3Bas van Wijngaarden2.54,5h1991
1500 meter1William Knol4.13,292019
2Hamza Foulouh4.16,492009
3Leo Ruitenburg4.28,5h1967
Engelse mijl (1609m)1Ruben Heesen5.23,702011
2Friso Topper5.53,552011
3
2000m1Timo Hoogendoorn6.16,982018
2
3
3000m1Younes Chaout10.07,102010
2
3
5000m1
2
3
100m horden (84 cm)1Nifen Vrede14,102007
2Stefan Pol15,082015
3Dennis van Putten15,1h1991
110m horden (91 cm)1Stefan Pol17,292015
2
3
200m horden (76,2 cm)1Hylke Warmerdam30,982014
2Netinai Inapai32,502014
3Montell Weewee32,502014
300m horden (76.2 cm)1Michiel Kasteleijn43,8h1989
2Bas van Wijngaarden44,1h1991
3Ronald Heymans44,8h1982
1500m Steeplechase1William Knol4.30,782019
2
3
Hoogspringen1Huber Agterberg1,801983
2Nifen Vrede1,802007
3Cor Staal1,701976
Verspringen1Rigo Faase5,981969
2Kevwe Scott-Emuakpor5,921983
3Raymond Zoetekouw5,751991
Hinkstapspringen1Ranjen Pathmamanoharan10,431992
2
3
Polsstokhoogspringen1Henk Otten2,851981
2Igor van Hoeijen2,701989
3Rik Mars2,201969
Kogelstoten (4 kg)1Raymond Zoetekouw14,331991
2Mark Schraven12,711988
3Helge Giezeman12,522013
Discuswerpen (1 kg)1Raymond Zoetekouw43,541991
2Gerard van de Vegt39,821970
3Wim Rogge37,701962
Speerwerpen (600 gr)1Helge Giezeman53,122013
2Raymond Zoetekouw45,881991
3Rik Mars42,421969
Kogelslingeren (4 kg)1
8-Kamp1Raymond Zoetekouw55601991
2Bas van Wijngaarden50531991
3Dennis van Putten47011991
4x100m1Gennaro-Ruben-?-Shaquille46,572012
2B.van Wijngaarden - D.van Putten - R.Zoetekouw - W.J.Berends47,8h1991
3M.Halfhuid - J.Los - M.Kasteleijn - I.van Hoeijen49,6h1989
4x400m1
2
3
Zweedse1
2
3
1 km weg1Timo Hoogendoorn2.562017
2Younes Chaout3.002010
3
5 km weg1Jelle van der Schoot19.392015
2
3
10 km weg1Roel vd Linden58.442011
2
3
40m indoor1Gennaro Biswane5,522012
2
3
50m indoor1Nifen Vrede6,512008
2Gennaro Biswane6,582012
3Michiel Kastelijn6,4h1989
60m indoor1Shaquille Brahm7,512012
2Nifen Vrede7,532008
3Gennaro Biswane7,672012
600m indoor1Cor Staal2.02,0h1975
2Simeon Kersten2.03,0h1975
3Erik van Soest2.13,0h1975
800m indoor1Timo Hoogendoorn2.14,682018
2Ruben Heesen2.17,072012
3Henny van Hoogevest2.20,1h1970
1000m indoor1Timo Hoogendoorn2.49,202018
2
3
1500m indoor1William Knol4.25,062019
2
3
50m horden indoor1Michiel Kastelijn7,7h1989
2Cor Staal7,8h1976
3Raymond Zoetekouw7,8h1991
60m horden indoor1Nifen Vrede8,852008
2Indy Wekker10,742014
3Stefan Pol10,782014
Verspringen indoor1Nifen Vrede6,292008
2Raymond Zoetekouw6,091991
3Mark Schraven5,381988
Hoogspringen indoor1Huber Agterberg1,801983
2Raymond Zoetekouw1,731991
3Egbert vd Pol1,601973
Kogelstoten indoor (4kg)1Raymond Zoetekouw14,321991
2Mark Schraven12,871988
3Nifen Vrede11,922008
Meisjes junioren D
OnderdeelPositieAtleetPrestatieDatum
60 meter1N'ketia Seedo7,712016
2Janine Verhaar8,182013
3Suzanne Ooms8,1h1985
100 meter1Janine Verhaar12,772013
2Elselien Hoekzema14,4h1993
3Nina Morssinkhof14,7h2004
600 meter1Chantal vd Berg1.50,2h1988
2Monique Reinke 1.51,9h1973
3Annemarie van Herk1.53,2h1972
800 meter1Janine Verhaar2.38,362013
2Anne Geytenbeek2.49,052013
3Yara Bodegraven2.55,282010
1000 meter1Chantal vd Berg3.25,8h1988
2Anne Geytenbeek3.26,762014
3Chonchiense Abena3.27,022013
Engelse mijl (1609m)1Orla Rispens7.00,082011
2
3
60m horden1Suzanne Ooms10,1h1985
2Chantal vd Berg11,3h1986
3Anyk Warmerdam11,782014
200m horden (76,2 cm)1Anyk Warmerdam37,432014
2Anne Geytenbeek38,322014
3Sarah Verkerk38,662014
1000m hindernis1Anne Geytenbeek3.31,712014
2
3
Hoogspringen1Anyk Warmerdam1,452018
2Evi Spronk1,452018
3Gabrielle Berge1,402006
Verspringen1Kellynsia Leerdam4,632014
2Kika van Bergen van Henegouwen4,592010
3Janine Verhaar4,552013
Kogelstoten (2 kg)1Wassiliki Alexandridis10,512006
2Chantal vd Berg10,391988
3Jessica Eckhardt10,181990
Discuswerpen (0,75 kg)1Kellynsia Leerdam22,222014
2Chantal vd Berg20,361988
3Anyk Warmerdam18,692014
Speerwerpen (400 gr)1Sabrina van Kuik26,301990
2Chantal vd Berg24,441988
3Wassiliki Alexandridis24,112006
Meerkamp1Marije Ewald15361990
2
3
4x60m1Luka Wagenvoort-Sarah Verkerk-Anyk Warmerdam-Kellynsia Leerdam33,462014
2Sarah Verkerk-Sarah Smeets-Kellynsia Leerdam-Jeanine Verhaar33,512013
3S.Ewald - A.van Hees - M.Gan - C.van de Berg33,9h1988
50m indoor1Ingrid van Rijkom7,3h1980
2Renate van 't Veer7,3h1981
3Chantal van de Berg7,3h1988
60m indoor1N'ketia Seedo7,662016
2Elly Thomas8,792014
3Sarah Verkerk8,812013
600m indoor1Chantal van de Berg2.00,1h1988
2Annemarie v Herk2.00,3h1971
3Ingrid van Rijkom2.02,6h1980
50m horden indoor1Sabrina van Kuijk9,6h1990
2Annemiek v Leeuwen9,9h1982
3Marjo Diks10,0h1976
60m horden indoor1Sarah Verkerk12,252013
2Famke Weeda12,462008
3Vicky Kanaris13,112008
Verspringen indoor1Chantal van de Berg4,381988
2Elly Thomas4,332014
3Renate van 't Veer4,321981
Hoogspringen indoor1Elly Thomas1,352014
2Carolien Geissen1,301974
3Sandra Noorthoorn1,301975
Kogelstoten indoor1Sabrina van Kuijk11,551991
2Chantal van de Berg9,761988
3Annemiek v Hees9,291988
Jongens junioren D
OnderdeelPositieAtleetPrestatieDatum
80 meter1Nifen Vrede10,232006
2Raymon Zoetekouw10,1h1988
3Samora "Temke" Strijder10,3h1988
150 meter1
2
3
800 meter1Timo Hoogendoorn2.08,902017
2Jelle van der Schoot2.41,032013
3Ruben Heesen2.42,582010
1000 meter1Timo Hoogendoorn2.48,592017
2Bas van Wijngaarden2.58,3h1989
3Rob Druppers3.03,6h1975
1609 meter (Mijl)
1Ivor Rispens6.44,702011
2Joris Boons6.58,142011
3Helge Giezeman6.58,262011
80 meter horden1Nifen Vrede12,162006
2Timo Franssen-Vermeulen14,242009
3Malcolm Halfhuid14,0h1987
200 meter horden1Indy Wekker35,862014
2Cameron Campbell37,582014
3Joël van Veen38,432014
1000 meter Steeplechase1Igor van Hoeijen3.29,0h1987
2Pelle Binnenkamp3.46,3h1987
3Jurgen Los3.47,1h1987
1500 meter Steeplechase1Arend de Lignie6.03,962015
2
3
Discuswerpen (1kg)1Raymon Zoetekouw31,121989
2Helge Giezeman28,282011
3Michiel Kastelijn27,821987
Kogelstoten (3kg)1Raymon Zoetekouw12,061989
2Paul de Heus11,701987
3Samora "Temke" Strijder11,441988
Speerwerpen (400gram)1Helge Giezeman41,802011
2Raymon Zoetekouw38,481989
3Paul de Heus36,601987
Hoogspringen1Nifen Vrede1,702006
2Huber Achterberg1,601981
3Henk Otten1,501979
Verspringen1Raymon Zoetekouw5,451989
2Patrick Hityahubessy4,961985
3Igor van Hoeijen4,891987
Zevenkamp1
2
3
4 x 80 meter (Estafette)1Dennis van Putten ,Bas van Wijngaarden, Raymond Zoetekouw,Wouter-Jan Berends41,6h1989
2Samora "Temke" Strijder, Malcolm Halfhuid, Igor van Hoeijen, Michiel Kasteleijn42,6h1987
3Indy Wekker, Cameron Campbell, Pelle Topper, Daniël Vink44,472013
1 km weg1Timo Hoogendoorn3.062016
2Jelle van der Schoot3.322014
3Milan Coppens3.462011
2 km weg1Jelle van der Schoot7.052014
2Niels Haffmans7.302013
3Ivor Rispens7.432011
5 km weg1Timo Hoogendoorn17.502017
2
3
50m indoor1Cor Staal6,8h1974
2Samora "Temke" Strijder6,9h1988
3Raymond Zoetekouw6,9h1989
60m indoor1Nifen Vrede8,352005
2Indy Wekker8,462014
3Edwin vd Brink8,4h1977
600m indoor1Bas van Wijngaarden1.42,8h1989
2Eric Posthumus1.48,532021
3Edwin vd Brink1.51,0h1976
800m indoor1Henny van Hoogvest2.39,0h1968
2Cor Staal2.47,5h1975
3Simeon Kersten2.48,1h1975
1000m indoor1Timo Hoogendoorn3.00,502017
2Younes Chaout3.02,422010
3
50mh indoor1Cor Staal7,9h1974
2Dennie Feer9,3h1991
3Edwin vd Brink9,5h1974
60mh indoor1Nifen Vrede9,972005
2Timo Franssen-Vermeulen11,782009
3Milan Coppens11,812010
Verspringen indoor1Raymond Zoetekouw4,801989
2Igor van Hoeijen4,711986