Dit is de paginatitel

Kop 1

Tekst tekst tekst tekst Tekst tekst tekst tekst Tekst tekst tekst tekst Tekst tekst tekst tekst Tekst tekst tekst tekst Tekst tekst tekst tekst Tekst tekst tekst tekstvv Tekst tekst tekst tekstvvvvvv Tekst tekst tekst tekst Tekst tekst tekst tekst Tekst tekst tekst tekst.

Tekst tekst tekst tekstv Tekst tekst tekst tekst Tekst tekst tekst tekst Tekst tekst tekst tekst 

Tekst tekst tekst tekst Tekst tekst tekst tekst Tekst tekst tekst tekst Tekst tekst tekst tekst Tekst tekst tekst tekst Tekst tekst tekst tekst Tekst tekst tekst tekst Tekst tekst tekst tekst Tekst tekst tekst tekst.

Start panboscross

Kop 2

Finish panboscross

Tekst tekst tekst tekst Tekst tekst tekst tekst Tekst tekst tekst tekst Tekst tekst tekst tekst Tekst tekst tekst tekst Tekst tekst tekst tekst Tekst tekst tekst tekstvv Tekst tekst tekst tekstvvvvvv Tekst tekst tekst tekst Tekst tekst tekst tekst Tekst tekst tekst tekst.

Tekst tekst tekst tekstv Tekst tekst tekst tekst Tekst tekst tekst tekst Tekst tekst tekst tekst 

Tekst tekst tekst tekst Tekst tekst tekst tekst Tekst tekst tekst tekst Tekst tekst tekst tekst Tekst tekst tekst tekst Tekst tekst tekst tekst Tekst tekst tekst tekst Tekst tekst tekst tekst Tekst tekst tekst tekst.

OnderdeelPositieAtleetPrestatieDatum
100 meter1Kika v Bergen en Henegouwen11,922018
2Elja den Os12,421995
3Thea van de Lee12,3 h1970
200 meter1Corry Bakker24,3 h1971
2Kika v Bergen en Henegouwen24,922017
3Thea v.d. Lee25,2 h1970
400 meter1Corry Bakker54,5 h1971
2Thea Nieuwenhuizen56,2 h1973
3Thea v.d. Lee57,2 h1969
800 meter1Ilja Keizer-Laman2.03,6 h1970
2Liduien v.d. Valk2.11,8 h1973
3Thea Nieuwenhuizen2.12,5 h1971
1000 meter1Miriam van Leeuwen2.59,461993
2Simone Gouw3.15,692007
3Judith v.d. Kleij3.17,661993
1500 meter1Ilja Keizer-Laman4.05,1 h1972
2Celia van Kleef4.15,2 h1971
3Jeanine vd Klashorst4.44,342013
Engelse mijl (1609m)1Miriam van Leeuwen5.52,2 h1993
2Judith v.d. Kleij6.08,4 h1993
3Jolanda van Schaik6.12,9 h1993
3000m1Jeanine vd Klashorst9.51,822013
2Marjolein Secrève10.30,0 h1998
3Heleen Griede11.20,2 h1995
5000m baan1Jeanine vd Klashorst17.19,472013
2Marjolein Secrève17.19,631999
3Maaike van Gelder17.39,532021
100m horden (84 cm)1Devrah Leerdam14,832018
2Annemiek Schaaf15,1 h1990
3Elja den Os15,1 h1990
400m horden (76.2 cm)1Heleen Diks1.12,621993
2Judith v.d. Kleij1.16,661993
3Dorien Elsinger1.18,322010
Hoogspringen1Gabrielle Veerman1,651973
2Maaike Lutterman1,641985
3Riet van Gils1,531972
Verspringen1Kika v Bergen en Henegouwen6,252019
2Corry Bakker5,981971
3Annemiek Schaaf5,531992
Hinkstapspringen1Kellynsia Leerdam12,622021
2Kika v Bergen v Henegouwen10,752017
3Afra Acton9,962009
Polsstokhoogspringen1Marjolein Masclee2,701996
Kogelstoten (4 kg)1Diny Bom13,771970
2Christie Mullie12,181994
3Dinie .v.d. Horst11,711972
Discuswerpen (1 kg)1Diny Bom44,131972
2Linda Silvertand37,122002
3Nicole Weling35,161991
Speerwerpen (600 gr)1Christie Mullie38,641994
2Nicole Weling36,701989
3Diny Bom36,161992
Kogelslingeren (4 kg)1Wassiliki Alexandridis23,742015
Zevenkamp1Annemiek Schaaf40101989
2Marianna Houbiers35511992
3Marianne Peijnenburg31951988
Vijfkamp1Thea v.d. Lee35921969
4x100m1Kellynsia Leerdam, Kika v Bergen en Henegouwen, Marieke Imhof, Devrah Leerdam48,292017
2Yvonne vd Velde, Gabrielle Veerman, Jetske vd Werf, Corry Bakker50,3 h1971
3Carla Li, Hilde Westhof, Lida Spliet, José v.d.Meer50,5 h1967
4x400m1Jetske vd Werf – Hanneke Soesbergen – Celia vd Kleef – Corry Bakker4.12,2 h1971
2Judith v.d.Kleij, Marianne Houbiers, Mirjam van Leeuwen, Heleen Diks4.15,241994
3Mirjam van Leeuwen, Heleen Diks, Marianne Houbiers, Danielle Pors4.27,55????
4x800m1Heleen Diks, Marianne Houbiers, Mirjam van Leeuwen, Judith v.d. Kleij10.10,541995
2Erna Vlierman, Marianne Houbiers, Mirjam van Leeuwen, Esther van Zeijl10.29,261992
Zweedse1Lisa Wijmans, Marieke Imhof, Kika van Bergen en Henegouwen, Devrah Leerdam2.28,522017
2Danique Kortrijk, Dorien Elsinger, Ariaantje Obispo, Zoe Haakmat2.29.862010
3Judith v.d. Kleij, Danielle Pors, Mirjam van Leeuwen, Marianne Houbiers2.30,2 h1995
60m1Mila Acton8,612015
2Laurence van Tuijl9,772015
150m1Renate Witteveen21,622005
300m1Annemiek Schaaf43,451993
2Heleen Diks44,441994
3Marianna Houbiers45,601994
200m horden1Riet van Gils33,1 h1972
2Marianna Houbiers33,8 h1992
3Mila Acton35,182015
5 km weg1Jeanine vd Klashorst17.312013
2Marlies Wabeke19.462012
3Anouk vd Heuvel21.222015
10 km weg1Maaike van Gelder35.372022
2Jeanine vd Klashorst36.202012
3Esther van Leer39.262004
15 km weg1Jeanine vd Klashorst55.572011
2Simche Heringa1.00.202014
3Maaike van Gelder1.03.492018
20 km weg1Leontien Ridder1.41.022005
2Wiebke Scheltema1.41.522005
3Fleur Schouten1.42.102006
5 EM weg1Miranda Poldervaart41.432011
10 EM weg1Leonie van Roekel1.15.222003
2Esther van Leer39.262004
3Marjolein Secrève39.301999
Halve marathon1Maaike van Gelder1.18.45??
2Jeanine vd Klashorst1.20.162011
3Simche Heringa1.26.192014
Marathon1Maaike van Gelder2.50.322021
2Simche Heringa3.00.222014
3Leonie van Roekel3.44.152005
4 x 5274 m estafette1Erna Vlierman – Maren Ransdorp – Liesbeth Linthout – Jolanda van Schaik1.32.341992
2Christie Bakker, Josée van Dam, Maren Ransdorp, L. van Aalst1.40.001993
50m indoor1Devrah Leerdam6,902016
2Mila Acton7,202016
3Marianne Houbiers7,0 h1992
60m indoor1N’ketia Seedo7,242020
2Kellynsia Leerdam7,742019
3Devrah Leerdam7,862016
200m indoor1Marianne Houbiers27,5 h1994
2Daniëlle Pors28,1 h1994
3Heleen Diks29,141994
400m indoor1Thea Nieuwenhuizen59,41971
2Mirjam van Leeuwen1.01,01993
800m indoor1Ilja Keizer2.11,2 h1973
2Thea Nieuwenhuizen2.18,5 h1971
3Mirjam van Leeuwen2.19,2 h1993
1500m indoor1Ilja Keizer4.33,1 h1973
2Hilde Westhof4.33,1 h1974
3000m indoor1Leonie van Roekel11.55,571998
Hss indoor1Kellynsia Leerdam12,142021
2Marianne Houbiers9,721994
3Heleen Diks8,821994
50m horden indoor1Devrah Leerdam7,882015
2Heleen Diks9,2 h1994
3Gabrielle Veerman9,8 h1973
60m horden indoor1Devrah Leerdam8,902016
2Dorien Elsinger10,072009
3Heleen Diks10,871993
Verspringen indoor1Kika v Bergen en Henegouwen6,242019
2Thea vd Lee5,511970
3Marianne Houbiers5,121996
Hoogspringen indoor1Gabrielle Veerman1,651973
2Marianne Houbiers1,451992
3Judith v. d. Kleij1,401993
Kogelstoten indoor1Diny Bom12,681971
2Kitty Verkerk9,951971
3Nicole Weling9,711990
500m indoor1Thea van de Lee1.22,5 h1970
600m indoor1Jose Ewoldt2.00,7 h1976
2Gerda Walseman2.06,3 h1976
3Marjolein …(?)2.08,0 h1975

 

Finish panboscross
Scroll naar top