Trainingstijden Jeugd Amaliapark
Let op: de trainingen op Amaliapark tijdens de kerstvakantie, 23 december tot 8 januari, zijn gewijzigd en wel als volgt:
– De pupillen hebben dan GEEN training.
– De junioren trainen gewoon door, behalve op 2-de kerstdag, 26 december.
Jeugd | Amaliapark | ||
---|---|---|---|
Dag | Groep | Tijden | Trainer |
Dinsdag | DCB pupillen (U8/U10) | 17:00 – 18:00 | Myra Huisraad, Yvonne Zhou, Lina Aisaiti en Lina Hyrachi |
A pupillen (U12) | 17:00 – 18:30 | Bart ter Huurne en Chantal Felter | |
D junioren (U14) | 18:00 – 19:30 | Devrah Leerdam, Keanu Barbolina en Timo de Groodt | |
C junioren (U16) | 18:00 – 19:30 | Bart ter Huurne | |
BA junioren (U18/U20) | 18:00 – 19:30 | Juul Acton | |
Vrijdag | DCB pupillen (U8/U10) | 17:00 – 18:00 | Myra Huisraad, Yvonne Zhou, Lina Aisaiti en Lina Hyrachi |
A pupillen (U12) | 17:00 – 18:00 | Bart ter Huurne en Chantal Felter | |
D junioren (U14) | 18:00 – 19:30 | Devrah Leerdam, Keanu Barbolina en Timo de Groodt | |
C junioren (U16) | 18:00 – 19:30 | Bart ter Huurne | |
BA junioren (U18/U20) | 18:00 – 19:30 | Juul Acton | |
*Binnen: Sportcampus Leidsche Rijn | |||
Leeftijdsindeling |
Trainingstijden Jeugd Maarschalkerweerd
Jeugd | Maarschalkerweerd | ||
---|---|---|---|
Dag | Groep | Tijden | Trainer |
Maandag | DC pupillen (U8+U9) | 17:00 – 18:00 | Mark Molenaar en Laurens Gijsbers |
B pupillen (U10) | 17:00 – 18:00 | Christijn Hesselink en Odin den Boer | |
A1 pupillen (U11) | 17:00 – 18:00 | Alex Chan, Robert van Velden, Jochem Kiers en Pieter Huneker | |
A2 pupillen (U12) | 17:00 – 18:00 | Alex Chan, Robert van Velden, Jochem Kiers en Pieter Huneker | |
D junioren (U14) | 18:15 – 19:30 | Patrick Schoo en Christijn Hesselink | |
C junioren (U16) | 18:00 – 19:30 | Alex Chan | |
BA Junioren (U18+U20) | 18:00 – 19:30 | Jos Warmerdam | |
Woensdag | C junioren Extra * | 18:00 – 19:30 | Alex Chan |
Vrijdag | DC pupillen (U8+U9) | 18:00 – 19:00 *Binnen | Frank Aarts en Wouter Diemer |
B pupillen (U10) | 18:00 – 19:00 *Binnen | Eveline van Everdingen en Idse van der Schoot | |
A1 pupillen (U11) | 18:00 – 19:30 | Cees Pierik en Josephine van Leeuwen | |
A2 pupillen (U12) | 18:00 – 19:30 | Jeroen Huneker en Eric Posthumus | |
D junioren (U14) | 18:00 – 19:30 *Binnen | Gerda Bouma en Alma Voorwinde | |
C junioren (U16) | 18:00 – 19:30 | Alex Chan | |
BA Junioren (U18+U20) | 19:30 – 21:00 | Jos Warmerdam | |
* C junioren mogen alleen extra trainen als ze maandag of vrijdag al trainen | |||
*Binnen: Sportcentrum Galgenwaard | |||
Leeftijdsindeling |